17 grudnia 2012

Telewizja Polska w Nowy Rok wyemituje koncert grupy IL Divo. Tym samym w TVP1 będzie można obejrzeć zespół, który na całym świecie robi wielką furorę i który już 15 marca 2013 roku wystąpi w hali ERGO ARENA. Emisję koncertu zaplanowano na godzinę 16.20. 

Koncerty zespołu IL Divo idealnie wpisują się w świąteczno – noworoczny klimat. IL Divo wykonuje wszak romantyczne i powszechnie rozpoznawalne przeboje muzyki popowej w operowych aranżacjach. – Z całą pewnością warto zasiąść w Nowy Rok przed telewizorem. To będzie prawdziwa muzyczna uczta – przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL Divo w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA.
 
Emisja koncertu rozpocznie się o godzinie 16.20. – Zainteresowanie Telewizji Polskiej emisją koncertu potwierdza rosnącą popularność zespołu w naszym kraju. Fanów IL Divo systematycznie przybywa. Noworoczny koncert będzie z całą pewnością dodatkową doskonałą promocją twórczości zespołu, który w Europie Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych cieszy się wielką popularnością – tłumaczy Janusz Stefański z Prestige MJM.
 
W związku z emisją koncertu IL Divo w TVP 1 miliony osób przed telewizorami będą mogły przekonać się, że15 marca warto pojawić się w hali ERGO ARENA. A zainteresowanie tym wydarzeniem już teraz jest bardzo duże. Wpływ na to ma intensywna kampania promocyjna, a także znakomity odbiór koncertu grupy, który odbył się we wrześniu tego roku w Łodzi. Organizatorzy wierzą, że emisja koncertu w TVP1 przekona jeszcze więcej osób do tego, by 15 marca pojawić się w ERGO ARENIE. Koncerty IL Divo na całym świecie uważane są za bardzo spektakularne wydarzenia. Nie inaczej będzie w Polsce. Czegoś takiego po prostu nie można przegapić!
 
IL DIVO bardzo szybko przekonuje do swojej twórczości. Kto choć raz zobaczy koncert tej międzynarodowej grupy niemal natychmiast staje się jej fanem. Wielokrotnie byłem świadkiem jak ludzie dziwili się, że wcześniej nie mieli okazji zobaczyć tak pięknie śpiewającego zespołu – mówi Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. 
 
Bilety na koncert w Gdańsku/Sopocie cały czas można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Eventim (między innymi salony EMIPK oraz sklepy MEDIA MARKT). W dalszym ciągu trwa też świąteczna promocja związana ze sprzedażą wejściówek. Każda osoba, która zakupi bilet z dowolnej kategorii cenowej, może nabyć w cenie 1 zł netto najnowszą płytę IL Divo. Szczegóły promocji znajdują się na oficjalnej stronie organizatora (www.imprezyprestige.com ).