8 sierpnia 2012

Zaplanowany na 11 września koncert grupy Il Divo w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu ERGO ARENIE został przełożony i odbędzie się wiosną 2013 roku. Natomiast zgodnie z planem (12 września) odbędzie się koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

Pierwotnie planowano, że grupa Il Divo zagra w Polsce dwukrotnie. Koncert w hali ERGO ARENA został jednak przełożony z powodów logistycznych. – Problemem jest przetransportowanie w odpowiednim terminie sprzętu koniecznego do realizacji koncertu z USA, gdzie wcześniej odbywać się będzie trasa zespołu. Warto jednak podkreślić, że koncert nie zostaje odwołany, a przełożony i na pewno odbędzie się wiosną 2013 roku. O nowym terminie poinformujemy, gdy tylko zostaną dograne wszystkie jego szczegóły – informuje managment zespołu Il Divo.

Warto jednak podkreślić, że grupa Il Divo wystąpi w tym roku w Polsce. Na pewno do skutku dojdzie bowiem zaplanowany na 12 września koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety na oba koncerty (Łódź i Gdańsk/Sopot) można nabywać za pośrednictwem stron:  www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl, a także w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju. Jeśli komuś kto nabył bilet na koncert w ERGO ARENIE nie będzie odpowiadał wiosenny termin koncertu zespołu może wystąpić o zwrot pieniędzy za kupione bilety lub 12 września przyjechać na koncert do Łodzi. Bilety nabyte na koncert w Gdańsku będą bowiem honorowane także w Łodzi (w specjalnej kasie będzie prowadzona ich wymiana).