25 września 2020

Planowany na 26 października 2020 roku koncert chorwackiego wiolonczelisty HAUSERA nie odbędzie się. Uniemożliwia to obecna sytuacja na świecie związana z koronawirusem. Decyzję o odwołaniu wszystkich występów na planowanej trasie podjął sam artysta wraz ze swoim managementem. Po zwrot pieniędzy za bilety należy się zgłosić do tej bileterii, w której dokonano ich zakupu: Prestige MJM albo eBilet.
 

Niestety obecna sytuacja międzynarodowa związana z rozwojem pandemii Covid-19 uniemożliwia przełożenie warszawskiego koncertu HAUSERA jak i całej trasy artysty na inne terminy. Wydarzenie w Polsce miało się odbyć 26 października tego roku w hali COS Torwar i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem fanów. Wiadomo już jednak, że nie dojdzie ono do skutku. – Staraliśmy się przełożyć wszystkie koncerty na inne terminy, ale tym razem, biorąc pod uwagę niepewność na świecie, okazało się to niemożliwe. Bezpieczeństwo fanów, muzyków, ekipy i artysty jest najważniejsze i uważamy, że rozsądnie będzie poświęcić więcej czasu na reorganizację i zastanowić się, kiedy należy wrócić z koncertami – czytamy w informacji przesłanej organizatorom warszawskiego koncertu przez management artysty. 
 

Po zwrot pieniędzy za zakupione bilety należy się zgłosić do tej bileterii, w której zostały wejściówki nabyte: jeśli poprzez stronę prestigemjm.com – mail: [email protected], a jeśli poprzez platformę eBilet, to: [email protected].