Koncert Davida Garretta w TVP2 tuż przed występem w Polsce!

23 listopada 2016

Niezwykłe widowisko muzyczne z udziałem Davida Garretta, zatytułowane "Rock Symphonies – Live On The Summer Night", już 27 listopada zagości na ekranach TVP2. Zapierającą dech w piersiach produkcję z udziałem uwielbianego przez publiczność skrzypka będzie można zobaczyć o godz. 22.10. A to zaledwie przedsmak koncertu wirtuoza, który już 10 grudnia odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie!

 

"Rock Symphonies – Live On The Summer Night" to zapis wyjątkowego koncertu, jaki odbył się latem 2010 roku, w słynnej berlińskiej arenie Wuhlheide. David Garrett, w akompaniamencie towarzyszących mu muzyków, wykonał tego wieczoru m.in. takie hity światowej muzyki jak: "Live And Let Die", "Smells Like Teen Spirit", "Smooth Criminal" czy "I'll Stand By You". Ze sceny wybrzmiało również wiele cenionych kompozycji muzyki poważnej, w tym m.in. "Serenada" Franza Schuberta oraz "Lato" z "Czterech Pór Roku" Antonio Vivaldiego. Te spektakularne wykonania znanych standardów muzyki klasycznej i niepowtarzalne aranżacje współczesnych hitów muzyki popularnej i filmowej już w najbliższą niedzielę, po raz pierwszy w historii, zagoszczą w Programie 2 Telewizji Polskiej. Emisja koncertu ma związek z ogromnym zainteresowaniem koncertem wirtuoza, jaki już 10 grudnia odbędzie się w Łodzi.

 

– Pierwsza wizyta Davida Garretta w Polsce już teraz wzbudza ogromne emocje wśród licznych polskich fanów wirtuoza. To właśnie dlatego władze TVP2 zdecydowały się na zagwarantowanie wszystkim miłośnikom twórczości skrzypka swoistego przedsmaku tego, co już 10 grudnia zobaczymy w łódzkiej Atlas Arenie – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

 

David Garrett to niemiecko-amerykański skrzypek, bijący rekordy popularności wśród fanów muzyki na całym świecie. Wirtuoz sprzedał dotychczas ponad milion płyt, docierając na szczyty list przebojów w Azji, Europie i USA, a także zdobywając liczne Złote oraz Platynowe Płyty. Łódzki koncert odbędzie się w ramach trasy „Explosive Live Tour”, promującej najnowszy album artysty. Wydawnictwo to wybuchowa mieszanka coverów największych przebojów muzyki klasycznej, pop a także własnych kompozycji skrzypka. Łącząc wirtuozerię muzyka klasycznego z elektronicznymi dźwiękami Garrett przekształcił największe przeboje takich twórców, jak Ed Sheeran, Eminem, David Guetta, czy Metallica w pełne witalności i emocji kompozycje instrumentalne.

 

Koncert "Rock Symphonies – Live On The Summer Night" zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę, 27 listopada na antenie TVP2 o godz. 22.10. A już 10 grudnia David Garrett wystąpi na żywo w łódzkiej hali Atlas Arena. Wejściówki można cały czas nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.