16 czerwca 2013
Z okazji koncertu Bon Jovi została przygotowana specjalna aplikacja zawierająca najważniejsze informacje o występie amrykańskiego zespołu w Gdańsku. W rezultacie przy pomocy telefonu komórkowego będzie można uzyskać wiele ważnych danych. W tym także praktyczne informacje organizacyjne. 
 
Aplikacja została przygotowana z myślą o wszystkich osobach, które wybierają się na koncert Bon Jovi. Zawiera ona dokładny rozkład godzinowy imprezy, informacje o artystach, dojeździe na PGE Arenę, pełną informację o sektorach, parkingach, zamkniętych ulicach oraz o rzeczach, których nie można wnosić na teren stadionu. – Tym samym odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące koncertu można uzyskać w jednym miejscu – mówi Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM. 
 
Co zrobić, żeby skorzystać z aplikacji? Przede wszystkim należy pamiętać, że jest ona dostępna na trzech systemach mobilnych: iOS, Android i Windows Phone. Aby z niej skorzystać należy zeskanować specjalny kod lub wejść na stronę get.21eventapp.com/bonjovi
 
W dniu koncertu na terenie stadionu dla wszystkich uczestników imprezy będzie dostępny  bezprzewodowy internet, co z pewnością ułatwi korzystanie z aplikacji – przekonuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.