20 lipca 2017

Nie ma już biletów na miejsca siedzące na koncert Andrei Bocellego, który odbędzie się 5 sierpnia w Szczecinie w ramach finału regat The Tall Ships Races.  Pomimo to każdy będzie mógł na stojąco posłuchać wspaniałego głosu włoskiego tenora. W pozostałej części wstęp na koncert będzie bowiem bezpłatny. Wały Chrobrego mogą pomieścić blisko pół miliona osób. Szykuje się więc wielkie wydarzenie. Ze względu na miejsce i charakter będzie to jeden z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Europie.

 

Bilety na niezwykłe wydarzenie, jakim bez wątpienia będzie koncert Andrei Bocellego na Wałach Chrobrego w Szczecinie, zostały wyprzedane. Wejściówki obowiązują jednak jedynie na numerowane miejsca w strefie siedzącej. Każdy, kto będzie chciał zobaczyć i posłuchać włoskiego tenora, będzie mógł przyjść na Wały Chrobrego i zobaczyć występ bezpłatnie, z perspektywy stojącej.

– Scena usytuowana zostanie tak, aby jak największa liczba osób, które przyjdą w okolice nadbrzeża, mogły wziąć udział w koncercie. Według szacunków, zabytkowe i jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Szczecina, może pomieścić ponad czterysta tysięcy osób! Gorąco zachęcam więc do przyjścia 5 sierpnia na Wały Chrobrego – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje występ Bocellego.

 

 

Andrea Bocelli będzie głównym bohaterem sobotniego wieczoru w Szczecinie, ale genialnych muzyków nie zabraknie. Gośćmi specjalnymi włoskiego tenora będą między innymi: Andrea Griminelli – najwybitniejszy flecista na świecie, uświetniający swoimi występami największe gale i uroczystości oraz Alessandria Marianelli – doskonała włoska sopranistka, śpiewająca na co dzień w największych spektaklach operowych na świecie. Kolejną gwiazdą będzie Ilaria Della Bidia – artystka z kręgu muzyki popularnej, świetnie poruszająca się zarówno w popie i dance, jak również w jazzie czy bluesie. Wszyscy goście Andrei Bocellego zaprezentują się solo oraz w duecie z włoskim tenorem. Artystom towarzyszyć będą znakomici muzycy Filharmonii Szczecińskiej oraz Chór Akademii Morskiej w Szczecinie.

 

Koncert Andrea Bocellego z gośćmi specjalnymi 5 sierpnia będzie jednym z wydarzeń towarzyszących The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie. Tuż przed jego rozpoczęciem odbędzie się uroczystość otwarcia finału regat The Tall Ships Races. Koncert zorganizuje agencja Prestige MJM. 

 

 

Galeria