27 października 2017

Liczba na dziś, to 19! Właśnie tyle koncertów wyprzedał już Nocny Kochanek podczas obecnej trasy promującej płytę „Zdrajcy Metalu”. Zważywszy na fakt, że w miniony weekend zespół zagrał dopiero dziesiąty koncert na trasie, można uznać ten wyczyn za imponujący! Najlepsza grupa heavy metalowa w Polsce jednak nie zwalnia tempa i już 1 grudnia zagra w ERGO ARENIE jako gość specjalny zespołu Scorpions!

 

Warto zaznaczyć, że występ w ERGO ARENIE przed legendarnym niemieckim zespołem może być jedyną możliwością dla fanów Nocnego Kochanka, by formację zobaczyć na żywo! Bilety na koncerty polskiego zespołu w całym kraju znikają w mgnieniu oka.

 

– Ze stuprocentową pewnością można stwierdzić, że cechą wspólną Scorpions oraz Nocnego Kochanka są wypełnione po brzegi wszystkie areny, w których występują! – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

A co przyciąga fanów na ich koncerty? Za co kochają Nocnego Kochanka? Zapraszamy do obejrzenia materiału video!

 

 

Nocny Kochanek wystąpi przed koncertem Scorpions. Wydarzenie jest zaplanowane na 1 grudnia w hali ERGO ARENA. Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.