KOLEJNI ARTYŚCI DOŁĄCZAJĄ DO MUSIC POWER EXPLOSION!

10 maja 2018

Topowi polscy DJ-e, Blinders oraz DJKuba&Neitan dołączają do składu Music Power Explosion we Wrocławiu! Młode talenty zaliczają się obecnie do czołówki polskich twórców muzyki klubowej i zagrzeją atmosferę przed występami zagranicznych headlinerów: Afrojack, Don Diablo, Steve Aoki, Tiesto i Zedd.

 

 

BLINDERS to artysta obecnie typowany na czołowego polskiego producenta i DJ-a, odnoszący sukcesy za granicą obok takich nazwisk jak: Sikdope, Skytech czy Fafaq (Matthew Hill).
Swoje utwory wydaje m.in pod prestiżową marką Martina Garrixa – STMPD RCRDS. To tam powstały „Okami”, „Snakecharmer” oraz oficjalny remiks „So Far Away” dla Martina Garrixa i Davida Guetty.
Blinders reprezentuje młode pokolenie producentów o niezwykłym talencie przykuwającym uwagę fanów z całego świata. Na swoim koncie ma już zagrane sety w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii, Tajlandii, Filipinach, Chorwacji i w Chinach. Wspierany przez Davida Guette, Nicky Romero, Tiesto, Hardwella, Zedda oraz w szczególności Martina Garrixa, pnie się coraz wyżej, prezentując coraz nowsze produkcje, które osiągają milionowe zasięgi. Swój set zaprezentuje na scenie Music Power Explosion 13 lipca.

 

 


DJ KUBA & NEITAN to świeża i zarazem gorąca krew na polskiej scenie klubowej, szturmem zdobywający fanów na całym świecie. Duet artystów, który tworzą Jakub Wroński oraz Adrian Pastuszak. Pasjonaci muzyki elektronicznej, DJ-e, producenci, autorzy wielu produkcji, które podbiły parkiety na całym świecie. Ich genialne single „Drop The Beat”, „Mirror On The Wall” czy „Jungle Jane” wkomponowali już w swoje sety Tiesto, Afrojack, Alan Walker, Martin Garrix, Hardwell oraz Fedde Le Grand. Dzięki temu są już doskonale znani fanom Tomorrowland, Ultra czy Sensation White!
Na tegorocznej edycji ULTRA Miami z głównej sceny ich produkcje wybrzmiały trzykrotnie!
Swoje sety zaprezentowali w niezliczonej ilości klubów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, w tym: Hong Kong, Bali, Hiszpania, Włochy, Austria, Niemcy, Słowacja, Holandia.
Tym razem czas aby zaprezentowali się na wrocławskim stadionie podczas Music Power Explosion.

 

 

 

Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca na wrocławskim stadionie i będzie najgłośniejszą imprezą muzyki elektronicznej tego lata. Na scenie pojawią się czołowi przedstawiciele światowej sceny: Tiesto, Afrojack, Zedd, Don Diablo oraz Steve Aoki. Obok nich zaprezentują się polscy artyści: Blinders i Kuba&Neitan.
Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem Music Power Explosion jest agencja Prestige MJM.
 

Galeria