2 grudnia 2020

Agencja Prestige MJM wprowadziła do sprzedaży wyjątkową Kartę Podarunkową. To starannie wykonany produkt z dbałością o detale, a do tego zapakowany w ozdobną, złotą kopertę. W sam raz nadaje się na prezent.


Karta Podarunkowa to oferta skierowana dla każdego klienta, szczególnie polecana jako forma upominku dla fana muzyki, uwielbiającego koncerty na żywo. Zapakowana została w złotą kopertę, która dodaje elegancji. Karta Podarunkowa dostępna jest już od 50 zł, co oznacza, że tyle wynosi jej minimalna wartość, ale można przedpłacić dowolnie większą sumę. Wystarczy, że osoba, która będzie chciała wykorzystać ją przy kupnie biletu, poda indywidualny numer przypisany każdemu egzemplarzowi. Wartość Karty Podarunkowej sprawdzić będzie można po wysłaniu wiadomości na adres e-mail: [email protected]. Pieniądze na niej zgromadzone każdy klient będzie mógł wykorzystać od razu bądź częściowo, a także brakującą sumę wartości biletu dopłacić w formie przelewu.


Co ważne, Karta Podarunkowa nie posiada terminu ważności, a to oznacza, że można ją wykorzystać w dowolnym momencie.


Karty Podarunkowe można zakupić, pisząc na adres: [email protected]. Klient zainteresowany kupnem większej ilości Kart Podarunkowych, może się zgłosić pisząc na adres: [email protected], specjalna oferta zostanie dopasowana do indywidualnych potrzeb.