Karnety na Jarocin Festiwal 2016 w początkowej cenie tylko do 15 lutego!

12 lutego 2016

Jeszcze tylko kilka dni potrwa sprzedaż trzydniowych karnetów na Jarocin Festiwal 2016, w początkowej cenie 240 zł. W drugiej połowie lutego cena wejściówek wzrośnie. Wydarzenie, którego headlinerami będą formacje: The Prodigy, Slayer oraz Five Finger Death Punch, odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca. Organizatorem imprezy po raz kolejny będzie agencja Prestige MJM, we współpracy z jarocińskim Spichlerzem Polskiego Rocka.

 

Zaledwie pięć miesięcy dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej odsłony legendarnego festiwalu w Jarocinie, jednej z najstarszych oraz najbardziej zasłużonych imprez rockowych w Polsce. Za sprawą trzech zagranicznych headlinerów: formacji The Prodigy, Slayer oraz Five Finger Death Punch, jarociński festiwal zyskuje zupełnie nowy potencjał, zmierzając w stronę standardu najpopularniejszych zachodnich festiwali mocnego brzmienia.

 

Jak ocenia Mikołaj „Jaok” Janusz z Antyradia, tegoroczna odsłona festiwalu to miejsce obowiązkowe na mapie koncertowej wszystkich miłośników mocnych brzmień:

 

Jest to prawdziwe zmartwychwstanie tego festiwalu. W zeszłym roku organizatorzy mieli zaledwie parę miesięcy na przygotowanie tej imprezy, w tym roku mają dwa razy więcej, więc festiwal będzie przynajmniej dwa razy lepszy. Liczę na bardzo fajną zabawę i mocne, metalowe oraz rockowe "upodlenie". Liczę również na spotkanie wielu przyjaciół, znajomych oraz muzyków z Polski i całego świata. To jest miejsce obowiązkowe dla każdego fana muzyki ciężkiej.

 

Początki festiwalu w Jarocinie sięgają wczesnych lat 70., gdy impreza zadebiutowała jako lokalne wydarzenie, znane pod nazwą "Wielkopolskie Rytmy Młodych". W trakcie kolejnych edycji legenda festiwalu rosła w siłę, a o Jarocinie zrobiło się głośno w całej Polsce, jak również za granicą. Przez wiele lat impreza uchodziła za największy festiwal muzyki młodzieżowej w państwach Bloku Wschodniego, na scenie którego debiutowało wiele gwiazd polskiego rocka, do dziś obecnych na polskiej scenie.

 

Line-up tegorocznej edycji wydarzenia to z pewnością oferta atrakcyjna także dla wszystkich wiernych miłośników jarocińskiej tradycji. Już w lipcu zagrają dla nas m.in. TSA, Kobranocka oraz Farben Lehre – a więc prawdziwe legendy, które to właśnie jarocińskiej scenie w dużej mierze zawdzięczają późniejszą karierę. Tradycyjnie, w Jarocinie nie zabraknie również młodych talentów, które zaprezentują się w ramach przeglądu Jarocińskich Rytmów Młodych – przypomina Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która po raz drugi zorganizuje festiwal w Jarocinie.

 

Jarocin Festiwal 2016 odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca 2016. Wśród dotychczas ogłoszonych zagranicznych gwiazd nadchodzącej edycji znalazły się formacje: Slayer, The Prodigy oraz Five Finger Death Punch. Obecnie znani reprezentanci polskiej sceny to z kolei zespoły: TSA, Luxtorpeda, Farben Lehre, Kobranocka, Koniec Świata, Kabanos oraz Oberschlesien.

 

Trzydniowe karnety w cenie 240 zł można nabywać do 15 lutego poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W drugiej połowie lutego cena wejściówek wzrośnie.