21 lutego 2018

22 lutego najlepsza brytyjska wokalista zaśpiewa na scenie Sali Audytoryjnej ICE Kraków Congress Centre! Będzie to pierwszy koncert Emeli Sandé w Polsce!
 

Emeli Sandé – zdobywczyni nagrody w kategorii Najlepszy Brytyjski Wykonawca 2017 roku – zaśpiewa w ICE Kraków Congress Centre! Szkocka piosenkarka, która podbiła świat swoim debiutanckim albumem Version of Events, przyjedzie do Polski po raz pierwszy. Artystka, łącząca ze sobą gatunki R&B, soul, gospel i pop, wystąpi 22 lutego 2018 roku w ICE Kraków. Zaledwie godziny dzielą nas od tego wydarzenia!

Rozpoczęcie koncertu artystki jest zaplanowane na godzinę 20:30, natomiast wejście do Sali Audytoryjnej, w której wystąpi Emeli, zostanie otwarte już o 19:15. Przypominamy, że wszystkie osoby, które zakupiły bilety na to wydarzenie za pośrednictwem salonów Empik z poprzednią datą i miejscem koncertu (tj. 23 lutego, TAURON Arena Kraków), będą mogły już od godziny 15:00 wymienić na aktualne wejściówki. Punkt wymiany będzie znajdować się w punkcie informacji ICE Kraków przy wejściu numer 1. 
 

 


 

Swoją podróż na koncert warto zaplanować wcześniej. Foyer ICE Kraków Congress Centre jest ogólnodostępne dla wszystkich odwiedzających, dlatego już kilka godzin przed wydarzeniem, można korzystać z bezpłatnej szatni oraz z punktów kawiarniano-barowych w obiekcie – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM i dodaje: Na prośbę managementu  artystki do ICE Kraków zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektu można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.
 

Emeli Sandé wystąpi 22 lutego w ICE Kraków Congress Centre. Bilety na koncert można nabywać w za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl a także w sieci salonów Empik w całym kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.