Justin Timberlake wystąpi na PGE ARENIE w Gdańsku!

17 lutego 2014
Polska (Gdańsk). Justin Timberlake ogłosił dzisiaj, że podczas swojej światowej trasy koncertowej wystąpi w Polsce na Stadionie PGE Arena w Gdańsku, 19 sierpnia 2014 roku, Po dominacji na światowych listach przebojów w 2013 roku ze swoim najlepiej sprzedającym się albumem The 20/20 Experience oraz The 20/20 Experience – 2 of 2, Timberlake zaserwuje swoim fanom elektryzujący koncert w ramach światowej trasy.
 
Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku rozpocznie się w piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00. Dla wszystkich członków fan clubu Justina Timberlake’a, The Tennessee Kids (#TNKids), będzie przeprowadzona przedsprzedaż, która rozpocznie się 18 lutego. Fani powinni odwiedzić stronę http://thetennesseekids.justintimberlake.com i zapisać się do fan clubu. Gdy to uczynią otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się 19 lutego.
 
Najświeższe informacje dotyczące dat przedsprzedaży oraz sprzedaży ogólnej znajdziecie na stronie www.justintimberlake.com 
 
Po ozdobieniu okładki „GQ” jako Człowiek Roku 2013, ostatnio Timberlake przywiózł do domu nagrody Grammy za najlepszą piosenkę R&B (Pusher Love Girl) oraz trzy nagrody American Music Awards za Najlepszego Męskiego Artystę Pop/Rock. 
Album The 20/20 Experience został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i został najlepiej sprzedającą się płytą ze sprzedanymi ponad 4 milionami egzemplarzy na całym świecie. Ta płyta umieszcza Timberlake’a w historii jako najlepszy męski debiut w ciągu ostatnich 5 lat oraz największy debiut cyfrowy w Stanach Zjednoczonych. 
 
The 20/20 Experience utrzymywał się jako numer 1 zarówno na liście albumów Top 200 (przez trzy tygodnie) oraz na liście albumu R&B (10 tygodni). Tylko w pierwszym tygodniu sprzedaży od momentu wydania płyty wszystkie 100 utworów znalazło się na liście cyfrowych kompozycji, które sprzedały się w ilości ponad 7 milionów w Stanach Zjednoczonych. Płyta osiągnęła status platynowej w trzech innych krajach oraz status złotej w dziewięciu.
 
Justin Timberlake zawita do Polski do Gdańska, a organizatorem koncertu jest firma Prestige MJM ze współpracy z Multimedia Organisation Ltd. Bilety będą dostępne na stronach: www.imprezyprestige.com, eBilet.pl, eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.