7 listopada 2016

20 minut – dokładnie tyle potrwa przerwa w trakcie koncertu Justina Biebera, który już w najbliższy piątek, 11 listopada, odbędzie się w hali TAURON Arena Kraków. W tym czasie tysiące Beliebers będą mogły m.in. odwiedzić stoisko z oficjalnymi gadżetami lub zaktualizować swoje profile w social mediach.

 

Już tylko dni dzielą nas od krakowskiego koncertu Justina Biebera, który odbędzie się w ramach trasy „Purpose World Tour”. Ten spektakularny występ to bez wątpienia wydarzenie tygodnia, które zagwarantuje prawdziwe oblężenie Krakowa przez Beliebers. Organizator wydarzenia, agencja Prestige MJM, poinformowała uczestników o najważniejszych kwestiach techniczno-organizacyjnych, związanych z występem Justina w Polsce. Wśród nich m.in. pojawiła się informacja o 20-minutowej przerwie, jaką kanadyjski artysta zaplanował w trakcie swojego show.

 

 

– Management artysty potwierdził informację o 20-minutowej przerwie, jaka będzie miała miejsce w trakcie krakowskiego koncertu. W tym czasie uczestnicy wydarzenia będą mieli m.in. okazję zrobić zakupy na oficjalnym stoisku z gadżetami, zjeść ciepłą przekąskę lub podzielić się z wrażeniami w kanałach społecznościowych. Oczywiście, to, w którym dokładnie momencie odbędzie się przerwa będzie zależało od samego artysty – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Przypominamy, że Justin Bieber pojawi się na scenie o godzinie 20:40. Wcześniej publiczność będzie miała okazję obejrzeć występy formacji MiC Lowry oraz The Knocks. Znane są już także godziny otwarcia bram hali TAURON Arena Kraków dla posiadaczy wszystkich rodzajów wejściówek. Osoby z biletami PIJ J, PIT B, GC, GA, TRYBUNY, THE „Where Are You Now” VIP #Purpose Experience – pakiet VIP3 będą mogły wejśc na teren obiektu od godziny 18:45. Posiadacze wejściówek The „I'll Show You” VIP #Purpose Experience – pakiet VIP 2”, The Ultime #Purpose Experience – pakiet VIP 1, GC EE będą uprawnione do wcześniejszego wejścia na obiekt. W tym przypadku bramy hali zostaną otwarte na około półtorej godziny przed oficjalnym terminem otwarcia obiektu.

 

Justin Bieber zaśpiewa w hali TAURON Arena Kraków w piątek, 11 listopada 2016 r. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Kilkanaście dni później, bo już 27 listopada w tej samej hali przed polską publicznością zaprezentuje się Martin Garrix. Wejściówki na koncert holenderskiego DJ-a można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

 

Galeria