15 listopada 2021

Justin Bieber zaśpiewa 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków! Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy JUSTIN BIEBER JUSTICE WORLD TOUR, która potrwa od maja 2022 roku do marca 2023 roku. Artysta zawita w tym czasie na pięć kontynentów. Justin Bieber powróci do Polski po siedmiu latach przerwy. To będzie z pewnością jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2023 roku w Polsce!

Justin Bieber ogłosił nowe koncerty w ramach długo oczekiwanej trasy Justice World Tour, w tym występ 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. Grając od maja 2022 roku do marca 2023 roku, Bieber zawita na 5 kontynentów, odwiedzając ponad 20 krajów i dając ponad 90 koncertów, z dodatkowymi występami w Azji i na Bliskim Wschodzie, które zostaną wkrótce ogłoszone.Nowe, ogłoszone koncerty dołączają bezpośrednio do niedawno zapowiedzianej trasy po Ameryce Północnej, która rozpocznie się już 18 lutego w San Diego i obejmować będzie 52 występy. Każdy koncert będzie wyjątkową celebracją zarówno dla Justina, jak i jego fanów, którzy oczekują na te wydarzenia tym bardziej intensywnie od czasu, gdy trasa ogłoszona w 2020 roku nie doszła do skutku przez wybuch pandemii. Międzynarodowa część trasy rozpoczyna się w maju 2022 roku w Meksyku, po czym zawędruje na sierpniowe skandynawskie festiwale, aby następnie we wrześniu i październiku zagościć w Ameryce Południowej, Afryce Południowej i na Bliskim Wschodzie. W listopadzie i grudniu artysta uda się do Australii i Nowej Zelandii, a z początkiem 2023 roku kończyć będzie swoją podróż koncertami w Wielkiej Brytanii i Europie.

Trasa “Justice World Tour” organizowana przez AEG Presents będzie pierwszą wyprawą Justina na globalną skalę od “Purpose World Tour” w 2016 i 2017 roku. Bieber, nazwany przy tamtej okazji przez londyńskiego Timesa „jako zupełnie hipnotyzujący”, zagrał podczas całej trasy dla ponad 2,7 miliona fanów, z show zamykającym przedsięwzięcie na British Summer Time Hyde Park Festival, które zgromadziło aż 65 tysięcy widzów!

 

Ciężko pracowaliśmy, żeby stworzyć najlepsze show, jakie kiedykolwiek robiliśmy i nie możemy się doczekać, żeby podzielić się nim z fanami na całym świecie. Widzimy się niedługo – mówi Justin Bieber.

Przedsprzedaż biletów na koncert w Krakowie rozpocznie się 18 listopada 2021 o godzinie 10:00. Aby wziąć w niej udział należy do 17 listopada, do godziny 15:00 zarejestrować się na portalu biletserwis.pl oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera. W dzień przedsprzedaży użytkownicy otrzymają wiadomość mailową z linkiem, umożliwiającym wcześniejszy zakup biletów. Sprzedaż generalna wystartuje 19 listopada 2021 roku o godzinie 10:00 na stronie: biletserwis.pl.Nazwa trasy “Justice World Tour” nawiązuje bezpośrednio do najnowszego albumu Justina “Justice”, który okazał się światowym hitem. Wydany w marcu 2021 roku, zadebiutował jako najczęściej odtwarzany album w 117 krajach. Płyta i zawarte na niej utwory wzniosły globalny, popowy fenomen Justina na jeszcze wyższy poziom.

Album “Justice” został odsłuchany blisko 9 miliardów razy na całym świecie, a single poprzedzające premierę płyty takie jak: “Anyone”, “Lonely” czy “Holy” zdobyły 2 miliardy odtworzeń, stając się hitami. Jeszcze inna muzyczna sensacja z tego wydawnictwa, czyli utwór “Peaches” może pochwalić się imponującą liczbą 2,5 miliardów odsłuchań. Najnowszy duet Justina z Kid LAROI “Stay”, wydany w lipcu tego roku, stał się numerem, który najszybciej w historii zdobył miliard odtworzeń na Spotify.

Podczas swojej bezprecedensowej kariery, która rozpoczęła się, gdy Justin miał zaledwie 13 lat, artysta wydał łącznie 6 albumów studyjnych, zdobył 32 rekordy Guinnessa, 21 nagród Billboard Music Awards, 2 statuetki BRIT Awards, 18 nagród American Music Awards i 21 MTV Europe Music Awards. Justin sprzedał ponad 80 milionów płyt, a w tamtym roku pobił rekord Elvisa Presleya, będąc najmłodszym solowym artystą, którego 8 wydawnictw osiągnęło pierwsze miejsce na liście Billboard 200. W sierpniu Bieber pobił rekord wszechczasów liczby miesięcznych słuchaczy na Spotify z wynikiem 83 milionów osób słuchających jego twórczości.

Niedawno okrzyknięty Artystą Roku podczas MTV Video Music Awards i nominowany do 8 wiodących w muzycznej branży kategorii EMA Awards, Bieber niezmiennie pozostaje artystą numer 1 zarówno na YouTubie, jak u Spotify na całym świecie, ugruntowując swoją pozycję jednej z największych gwiazd popu XXI wieku.

JUSTIN BIEBER JUSTICE WORLD TOUR – Daty koncertów w ramach światowej trasy:

2022

22 maja   Monterrey, Meksyk – Estadio de Béisbol Monterrey
23 maja   Guadalajara, Meksyk – Estadio 3 de Marzo
25 maja Meksyk, Meksyk – Foro Sol

3 sierpnia Skanderborg, Dania – Smukfest
5 sierpnia Malmo, Szwecja – Bigslap Xl
7 sierpnia Trondheim, Norwegia – Trondheim Summertime
9 sierpnia Helsinki, Finlandia – Kaisaniemen Park

4 września Rio de Janeiro, Brazylia – Rock In Rio
7 września Santiago, Chile – Estadio Nacional
10 września Buenos Aires, Argentyna – Estadio Único de La Plata
28 września Kapsztad, Republika Południowej Afryki – Cape Town Stadium

1 października Johannesburg, Republika Południowej Afryki – Johannesburg FNB Stadium
13 października Tel Aviv, Izrael- HaYarkon Park

22 listopada Perth, Australia – HBF Park
26 listopada Melbourne, Australia – Marvel Stadium
30 listopada Sydney, Australia – Sydney Football Stadium

3 grudnia Brisbane, Australia – Suncorp Stadium
7 grudnia Auckland, Nowa Zelandia – Mt Smart Stadium

2023

13 stycznia Amsterdam, Holandia – Ziggo Dome
16 stycznia Hamburg, Niemcy – Barclays Arena
18 stycznia Zurych, Szwajcaria – Hallenstadion
21 stycznia Lizbona, Portugalia – Altice Arena
23 stycznia Madryt, Hiszpania – WiZink Center
25 stycznia Barcelona, Hiszpania – Palau Sant Jordi
27 i 28 stycznia Bolonia, Włochy – Unipol Arena
31 stycznia Kolonia, Niemcy – LANXESS Arena

2 lutego Frankfurt, Niemcy – Festhalle
4 lutego Berlin, Niemcy – Mercedes-Benz Arena
8 lutego Glasgow, Wielka Brytania – OVO Hydro
11 lutego Aberdeen, WIelka Brytania – P&J Live
13 i 14 lutego Londyn, Wielka Brytania – The O2
22 lutego Birmingham, Wielka Brytania – Resorts World Arena
25 lutego Manchester, Wielka Brytania – AO Arena
26 lutego Sheffield, Wielka Brytania – Utilita Arena

6 marca Paryż, Francja – Accor Arena
9 marca Monachium, Niemcy – Olympiahalle
11 marca Budapeszt, Węgry – Budapest Arena
12 marca Praga, Czechy – O2 Arena
15 marca Sztokholm, Szwecja – Tele2 Arena
17 i 18 marca Kopenhaga, Dania – Royal Arena
20 marca Antwerpia, Belgia – Sportpaleis
24 marca Wiedeń, Austria – Wiener Stadthalle
25 marca Kraków, Polska – TAURON Arena Kraków

Na koncerty będzie dostępna limitowana liczba wejściówek w ekskluzywnym pakiecie VIP. Te wyjątkowe oferty zawierać będą wybór najlepszych, rezerwowanych miejsc, produkty z merchu artysty i wiele więcej.

W ramach trasy Justin Bieber Justice World Tour fani otrzymają szansę, aby wygrać ulepszenie swojego biletu do wejściówki VIP lub spotkanie z Justinem. Żeby to zrobić, należy zaangażować się w działanie z Propeller, aby przyczynić się do zmiany systemu sądownictwa karnego z REFORM Alliance, przeciwdziałać i zapobiegać zmianom klimatycznym z NRDC lub wesprzeć inne ważne inicjatywy. Szansę na wygraną uczestników rosną wraz z liczbą działań, w które się zaangażują. Razem możemy naprawdę zmienić świat.

Więcej informacji na stronie www.justinbiebermusic.com.

Obserwuj Justina Biebera na:
www.instagram.com/justinbieber
www.facebook.com/JustinBieber
www.twitter.com/justinbieber
www.youtube.com/justinbieber
 
Informacja o covidowych restrykcjach:

Z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników Justin Bieber Justice World Tour, wszystkie koncerty podlegają lokalnym oraz obowiązujących w danych obiektach zasadom związanych z Covid-19. Dodatkowe restrykcje mogą zostać wprowadzone według uznania miejsca koncertu lub trasy, odzwierciedlając aktualny stan związany z Covid-19 w danym mieście. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje na temat Covid-19 w kontekście koncertu, w którym chcesz uczestniczyć, odwiedź stronę obiektu goszczącego wydarzenie.