Justin Bieber w Krakowie : produkcja na niespotykaną skalę!

9 listopada 2016

23 ciężarówki, 11 tour busów, 5 vanów oraz 16 pomieszczeń do dyspozycji artysty oraz jego ekipy – te liczby najlepiej obrazują rozmach produkcyjny koncertu Justina Biebera w Polsce. Już w najbliższy piątek kanadyjski gwiazdor wystąpi w hali TAURON Arena Kraków. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

 

Trwają intensywne przygotowania do piątkowego koncertu Justina Biebera, który odbędzie się w hali TAURON Arena Kraków. Już teraz wiadomo, że – wzbudzający ogromne emocje tysięcy Beliebers koncert, oprócz niecodziennej warstwy artystycznej, wyróżni się również niezwykle wymagającą oprawą techniczną. Jak zdradził organizator koncertu, agencja Prestige MJM, szczegółowy opis produkcyjny koncertu otrzymany od managementu artysty zajął aż 778 stron!
– Koncertowi Justina Biebera w Polsce towarzyszy rozmach na niespotykaną skalę. To jedna z niewielu gwiazd światowego formatu, która przywozi ze sobą własną ekipę produkcyjną, odpowiedzialną za realizację całości koncertu. Towarzyszą  jej 23 ciężarówki oraz 11 tour busów. Dodatkowo, management artysty poprosił nas o 5 samochodów, które także będą służyć ekipie artysty w dniu koncertu. Łącznie, do dyspozycji artysty i jego ekipy pozostanie także aż 16 pomieszczeń hali TAURON Arena Kraków, które będą pełniły funkcję garderób oraz biur produkcyjnych  – zdradza Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

 

Tak skomplikowana i wymagająca produkcja koncertu to gwarancja wyjątkowego i niezapomnianego show, na jakie mogą liczyć wszyscy uczestnicy. Będzie to bez wątpienia jedno z najbardziej imponujących i niecodziennych wydarzeń muzycznych 2016 roku. Justin Bieber i jego tancerze będą poruszać się po trzykondygnacyjnej scenie, której odrębne poziomy będą połączone za pomocą ramp i tuneli. Całość show uzupełni imponująca oprawa wizualna oraz liczne efekty specjalne.  – Show zostanie zrealizowane przy użyciu wielu skomplikowanych systemów windowych, trampolin oraz wyrzutni. To dzięki nim artysta będzie błyskawicznie zmieniał swoją lokalizację, wznosił się nad publicznością oraz „znikał” w nieoczekiwanych momentach. Zjawiskową oprawę zagwarantuje aż 47 rodzajów różnego rodzaju efektów pirotechnicznych oraz laserowych – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Warto przypomnieć, że TAURON Arena Kraków powita artystę gigantycznym napisem "Justin, We Love You!", który zostanie wyświetlony na ekranie zewnętrznym, okalającym halę, w trakcie przyjazdu artysty na teren obiektu.

 

 

Justin Bieber zaśpiewa w hali TAURON Arena Kraków w piątek, 11 listopada 2016 r. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Kilkanaście dni później, bo już 27 listopada w tej samej hali przed polską publicznością zaprezentuje się Martin Garrix. Wejściówki na koncert holenderskiego DJ-a można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Galeria