3 sierpnia 2016

Justin Bieber zakończył amerykańską odsłonę trasy „Purpose World Tour”, w której udział wzięło niespełna 900.000 fanów. Już za kilka tygodni wokalista rozpocznie europejską część tournée, promującego najnowszy album „Purpose”. Trasa, w ramach której już 11 listopada kanadyjski supergwiazdor wystąpi w Krakowie, to prawdziwy fenomen. Do sprzedaży trafia właśnie ekskluzywna odzież sygnowana jej logiem!

 

19 lipca Justin Bieber zakończył pierwszą odsłonę trasy "Purpose World Tour", promującej najnowszy album, który swoją premierę miał pod koniec ubiegłego roku. W ponad sześćdziesięciu koncertach artysty w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie udział wzięło ponad 890 tysięcy fanów! Największe z wydarzeń odbyły się w Los Angeles (ponad 40 tys. widzów), Atlancie (niespełna 30 tys. fanów) oraz w Toronto (ponad 30 tys. uczestników). Obecnie kanadyjski gwiazdor przygotowuje się do koncertów w Azji oraz Europie. Europejska odsłona najnowszego tournée Justina Biebera rozpocznie się już 8 września w islandzkim Kópavogur. Piosenkarz zaplanował ponad 47 koncertów na Starym Kontynencie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech, Skandynawii oraz Polsce! Koncert wokalisty w naszym kraju odbędzie się już 11 listopada w hali TAURON Arena Kraków.

 

 

Trasie koncertowej „Purpose World Tour” od wielu miesięcy towarzyszy gigantyczne zainteresowanie fanów oraz mediów. Już za kilka dni do publicznej sprzedaży trafią ubrania sygnowane marką najnowszego tournée Justina Biebera, wyprodukowane przez amerykańską markę Urban Outfitters. Ekskluzywna kolekcja składa się z pięciu elementów, wśród których znalazły się: bluza z kapturem, bawełniane koszulki z krótkim oraz długim rękawem, czapka z daszkiem oraz kurtka typu coach. Każdy element garderoby zawiera logo trasy "Purpose Tour", a jego cena mieści się w przedziale od 35 do 99 dolarów. Premierowe pokazy kolekcji odbędą się 5 sierpnia w Nowym Jorku, Londynie oraz Los Angeles. Każdemu z wydarzeń towarzyszyć będą występy DJ-ów oraz możliwość otrzymania gadżetów z podpisem artysty. Tego samego dnia kolekcja trafi do sprzedaży w sklepach sieci Urban Outfitters. Od 8 sierpnia ubrania będzie można nabywać również w sieci.

 

źródło: www.facebook.com/JustinBieber

 

Warto przypomieć, że najnowsza płyta Justina Biebera błyskawicznie stała się absolutnym hitem w ponad 100 krajach na całym świecie, pobijając rekord największej ilości utworów (17) w notowaniu Billboard Hot 100 Chart, który należał dotąd do Drake'a oraz The Beatles. Wydawnictwo zadebiutowało również jako numer 1. na prestiżowej liście Billboard 200, a także zwyciężyło w statystykach serwisu muzycznego Spotify. Mimo zaledwie 22 lat ten ubóstwiany na całym świecie kanadyjski wokalista ma na swoim koncie ponad siedmioletnią karierę muzyczną, która zaprowadziła go na sam szczyt międzynarodowych list przebojów. Pierwszy koncert artysty w Polsce, który odbył się w 2013 roku, przeszedł już do historii jako jedno ze wzbudzających największe emocje wydarzeń muzycznych w kraju.

 

 

Justin Bieber wystąpi w hali TAURON Arena Kraków w piątek, 11 listopada 2016 r. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. 

Galeria