4 listopada 2016

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno–organizacyjnych związanych z koncertem Justina Biebera, który odbędzie się 11 listopada 2016 roku w hali TAURON Arena Kraków.

 

 

Rozpiska godzinowa

 

MiC Lowry: 19:35
The Knocks: 20:00
Justin Bieber: 20:40 (podczas koncertu nastąpi 20 minutowa przerwa)

 

Wykaz godzinowy otwarcia bram hali TAURON Arena Kraków

 

Osoby z biletemi PIJ J, PIT B, GC, GA, TRYBUNY, THE „Where Are You Now” VIP #Purpose Experience – pakiet VIP3 wchodzą od godziny 18:45.
Osoby z biletami The „I'll Show You” VIP #Purpose Experience – pakiet VIP 2”, The Ultime #Purpose Experience – pakiet VIP 1, GC EE – są uprawnione do wcześniejszego wejścia na obiekt. W tym przypadku bramy hali zostaną otwarte na około półtorej godziny przed oficjalnym terminem otwarcia obiektu.

 

 

Wejście do strefy GC będzie przeprowadzone przez strefę GA. Przed wejściem do Golden Circle będą ponownie sprawdzane bilety.

 

Dodatkowe informacje o gadżetach VIP zostaną wysłane na adresy e-mailowe podane, przy zakupie biletów.

 

Nie mam 16 lat…

 

Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Przy wejściu na teren wydarzenia będą sprawdzane legitymacje/dokumenty potwierdzające wiek uczestników. Obecny na koncercie opiekun musi posiadać bilet na to wydarzenie w dowolnym sektorze. Opiekunem może być osoba, która ukończyła 18 lat.

 

Oświadczenie dla osób, które w dniu koncertu ukończyły 16 rok życia ale nie są jeszcze pełnoletnie. [Kliknij]

 

Parking przy hali

 

Fani, którzy będą uczestniczyć w koncercie Justina Biebera mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Hala TAURON Arena Kraków dysponuje tysiącem miejsc postojowych w wielopoziomowym garażu podziemnym.

 

Wjazd do hali TAURON Arena Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

 

Parking w dniu imprezy:
– płatny – gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie www.tauronarenakrakow.pl,

 

UWAGA!
Samochody z instalacją gazową nie mogą wjechać do parkingu podziemnego,
Więcej informacji: http://www.tauronarenakrakow.pl/parking/

 

Dojazd

 

Hala TAURON Arena Kraków znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Jest położona przy ul. Stanisława Lema, która łączy al. Pokoju z ul. Mogilską i al. Jana Pawła II. Znajduje się na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny.

 

Dojazd komunikacją miejską:

 

Tramwaje:
przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linia nr 1, 14, 22, 62 – nocna
przystanek: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II):
linia nr 4, 5, 9, 10, 52, 64 – nocna

 

Autobusy:
przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linia nr 128. 662 – nocna
autobusy – przystanek: Wieczysta
linia nr 124, 424, 664 – nocna
autobusy – przystanek: TAURON Arena Kraków
linia nr 128

 

Więcej informacji na stronie: http://www.tauronarenakrakow.pl/mapa-2/

 

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej: www.mpk.krakow.pl oraz o możliwych utrudnieniach w ruchu: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl

 

Zakup biletów w dniu koncertu

 

Nie będzie możliwości zakupu biletu w dniu koncertu.

 

Osoby niepełnosprawne

 

Hala TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Arena Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy.

 

Gastronomia na koncercie

 

W przestrzeni hali TAURON Arena Kraków znajdują się punkty gastronomiczne, oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa niskoprocentowego, ciepłych oraz zimnych przekąsek. Ponadto będzie czynna restauracja na poziomie B (dla właścicieli biletów do lóż i dla sektorów B).

 

Restauracja na zewnątrz hali TAURON Arena – przed otwarciem bram będzie można wypić coś ciepłego oraz coś zjeść w kawiarni znajdującej się na promenadzie okalającej halę, nad Małą Halą (pomiędzy wejściami 2 i 3). Restauracja będzie czynna od godziny 10 w piątek.

 

Palenie papierosów na koncercie

 

Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach (przy wejściu nr 2 i nr 4 oraz w pobliżu małej hali). Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.


Czego nie można wnosić na koncert?

 

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne

 

Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkich aparatów fotograficznych, selfie stick'ów, tabletów, polaroidów, kamerek gopro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia.

 

Szatnie

 

Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie na poziomach A (8 szatni) i C (4 szatnie). Osoby posiadające bilety do sektorów B korzystają z szatni na poziomie A, natomiast posiadacze biletów na płytę korzystają z szatni w małej hali. Szatnia jest dostępna po opłacie 3 zł.

 

Bankomaty

 

Bankomaty znajdujące się w najmniejszej odległości od hali TAURON Arena zlokalizowane są w centrum handlowym M1 (około 800 metrów) oraz centrum handlowym PLAZA (około 500 m).

 

Gadżety

 

Podczas koncertu Justina Biebera będą dostępne gadżety artysty. Jedno stoisko będzie ulokowane vis a vis wejścia nr 1, natomiast drugi punkt sprzedażowy będzie znajdował się na płycie koncertowej. Zakupić będzie można m.in.: koszulki, bluzy, spodnie, torby, czapeczki z daszkiem, plakaty oraz smycze.

 

Dodatkowe ważne informacje

 

Podczas koncertu będą wykorzystywane efekty specjalne: światła stroboskopowe oraz pirotechnika.
Osoby zachowujące się agresywnie oraz stwarzające zagrożenie dla innych uczestników wydarzenia zostaną wyprowadzone z hali bez możliwości ponownego wejścia na koncert.

Galeria