Julio Iglesias powraca ze swoimi największymi hitami!

10 czerwca 2019

Julio Iglesias już za kilka dni wystąpi na warszawskim COS Torwarze, dając show na miarę prawdziwego giganta muzycznego ostatniego półwiecza! 

 

Julio Iglesias znany jest z wielu prestiżowych piosenek, a już teraz prezentujemy spot, w którym znalazły się dwa najbardziej charakterystyczne utwory artysty. Pierwszy – „To All The Girls I’ve Loved Before” – wpisuje się w kanon najbardziej romantycznych singli, które kiedykolwiek zostały wydane w dziejach świata. Sam Julio Iglesias dedykuje utwór „wszystkim dziewczynom, które kochał”. Druga piosenka  – „Amor, Amor, Amor” – bezpretensjonalnym klimatem nawiązuje do gorących latynoskich dźwięków, które wprawią w muzyczny rytm nawet najbardziej zatwardziałego i nieudolnego tancerza! Te dwa utwory, połączone razem tworzą mistrzowski duet, który na długo zapada nie tylko w pamięci, ale i w sercach!

 

 

Przypominamy, że koncert Julio Iglesiasa odbędzie się już 18 czerwca na hali COS Torwar
w Warszawie. Organizatorem tego wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Bilety są dostępne za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com i można je nabyć już od 95,00zł! To wyjątkowa okazja obok, której nie należy przejść obojętnie!