Julio Iglesias dwukrotnie zaśpiewał w polskiej telewizji!

5 kwietnia 2019

Postać Julia Iglesiasa dwukrotnie pojawiła się na ekranach polskiej telewizji za sprawą popularnego programu. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To widowisko, w którym polscy aktorzy i muzycy wcielają się w gwiazdy muzyki światowego formatu. Show jest formatem międzynarodowym i cieszy się olbrzymią popularnością nie tylko w Polsce. Podczas pięciu lat trwania programu w naszym kraju postać Julia Iglesiasa wcielano się dwukrotnie. Jak aktorzy wspominają tę pracę?


– Jeżeli chodzi o samo przygotowanie postaci, to powiem, że w sensie mentalnym bardzo długo walczyłem. To jest bardzo specyficzna i charakterystyczna postać. Julio jest niesamowicie magnetyczny i pewny siebie i to było naprawdę dużym wyzwaniem, by stać się taką prawdziwą gwiazdą na scenie –  komentuje swój występ Rafał Szatan.


Z kolei Jerzy Grzechnik z sentymentem wspomina odegranie roli Julio Iglesiasa:
– Wcielenie się w Julio Iglesiasa było dla mnie wyjątkowym wydarzeniem, szczególnie, że tego artystę znam od wczesnego dzieciństwa i zawsze był dla mnie niedoścignionym wzorcem męskości, a jednocześnie wrażliwości.


Czy Rafał Szatan i Jerzy Grzechnik sprostali zadaniu i odwzorowali wierną kopię Julio Iglesiasa? – Sprawdźcie koniecznie!

 

 

Wyjątkowo romantyczny, a zarazem przełamany nutką latynoskich korzeni koncert Julio Iglesiasa odbędzie się w Warszawie z okazji 50. rocznicy scenicznej działalności artysty. Koncert zaplanowano 18 czerwca w COS Torwar w Warszawie. Bilety do nabycia za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.