17 grudnia 2018

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Josha Grobana, który odbędzie się 18 grudnia 2018 roku w hali TAURON Arena Kraków.

 

Rozpiska godzinowa:
18:15 – Otwarcie bram
19:00 – Wishlake
20:00 – Josh Groban

 

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

 

Wejścia
Osoby, które zakupiły bilety na trybuny oraz sektory na płycie (miejsca siedzące) wchodzą wejściem numer 1,2.

 

Parking przy hali
Fani, którzy będą uczestniczyć w koncercie, mogą skorzystać z dużego parkingu. Hala TAURON Arena Kraków dysponuje ośmiuset miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym.
Wjazd do hali TAURON Arena Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

 

Parking w dniu imprezy:
– płatny – gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie www.tauronarenakrakow.pl,
UWAGA!
Samochody z instalacją gazową nie mogą wjechać do parkingu podziemnego.
Więcej informacji: http://www.tauronarenakrakow.pl/parking/

 

Dojazd
Hala TAURON Arena Kraków znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Jest położona przy ul. Stanisława Lema, która łączy Al. Pokoju z ul. Mogilską i Al. Jana Pawła II. Znajduje się na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny.

 

Dojazd komunikacją miejską:
Tramwaje:
przystanek: TAURON Arena Kraków /Al. Pokoju:
linia nr 1, 14, 22, 62 – nocna
przystanek: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/Al. Jana Pawła II):
linia nr 4, 5, 9, 10, 52, 64 – nocna
Autobusy:
przystanek: TAURON Arena Kraków /Al. Pokoju:
linia nr 128. 662 – nocna
autobusy – przystanek: Wieczysta
linia nr 124, 424, 664 – nocna
autobusy – przystanek: TAURON Arena Kraków
linia nr 128

Więcej informacji na stronie: http://www.tauronarenakrakow.pl/mapa-2/


Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej: www.mpk.krakow.pl oraz o możliwych utrudnieniach w ruchu: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl

 

Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio w kasie biletowej hali TAURON Arena Kraków przy wejściu nr 1, czynnej od godziny 15:00.

 

Osoby niepełnosprawne
Hala TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną, znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Arena Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy. Miejsca dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim znajdują się w sektorach A4 i A7

 

Gastronomia na koncercie
W przestrzeni hali TAURON Arena Kraków znajdują się punkty gastronomiczne, oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa niskoprocentowego, ciepłych oraz zimnych przekąsek. Dodatkowo będzie funkcjonować kawiarnia w Małej Hali od godziny 15:00. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. W kawiarni dostępne są również toalety.

 

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

 

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

 

Szatnie
Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie na poziomach A (8 szatni). Prosimy w szatni nie pozostawiać wartościowych rzeczy.

 

Bankomaty
Bankomaty znajdujące się w najmniejszej odległości od hali TAURON Arena Kraków zlokalizowane są w centrum handlowym PLAZA (około 500 metrów) oraz centrum handlowym M1 (około 800 metrów).

 

Gadżety
Podczas koncertu Josha Grobana będą dostępne gadżety artysty. Stoisko będzie ulokowane vis a vis wejścia nr 1. Sprzedaż rozpocznie się wraz z otwarciem bram i będzie czynne do dwudziestu minut po koncercie. Za gadżety zapłacimy zarówno gotówką, jak i kartą. Zakupić będzie można płyty Josha Grobana, pamiątkowe plakaty, bawełniane torby, bluzy, koszulki na krótki rękaw oraz czapki z daszkiem. Dodatkowo będzie można nabyć płyty polskiego wokalisty Wishlake'a, który wystąpi tego wieczora jako support.