18 września 2012

Scena o szerokości 57 metrów i wysokości 19 metrów ze stu stopniami. Do tego nagłośnienie o mocy 750 tysięcy watów. Wszystko po to, by występ Jennifer Lopez w Gdańsku był jak najbardziej efektowny. A ponieważ artystka jest w znakomitej formie widzowie mogą być pewni, że 27 września na PGE ARENA zobaczą niepowtarzalne widowisko. 

Nagłośnienie na koncercie Jennifer Lopez zostanie ulokowane w ośmiu punktach. Znajdzie się przy scenie i w każdej z wymaganach stref. Dzięki temu odbiór koncertu będzie możliwy z każdego miejsca PGE ARENY. – Takie rozmieszczenie nagłośnienia gwarantuje znakomity odbiór show Jennifer Lopez. Można powiedzieć, że łączna moc nagłośnienia, licząc w końcówkach mocy, w całym paśmie to około 750 tysięcy wat – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Arena Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Jennifer Lopez.
 
Gigantyczne rozmiary będzie miała scena, na której wystapi piosenkarka. Jej zabudowa będzie mieć aż 57 metrów szerokości, a wysokość sceny wyniesie 19 metrów. – Musimy również przygotować 15 metrów specjalnego wybiegu, po którym będzie poruszać się Jennifer Lopez w trakcie wykonywania kolejnych utworów – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.
 
Ciekawostkę stanowi również fakt, że na scenie lub przy niej zostanie ustawionych 100 stopni schodów, po których w trakcie koncertu będzie przemieszczać się artystka. 
 
Gdański koncert Jennifer Lopez zapowiada się pasjonująco. W ostatnim czasie największe światowe media rozpisują się o znakomitej formie Jennifer Lopez. Jej amerykańska trasa koncertowa spotkała się ze znakomitym przyjęciem fanów. – W wieku 43 lat jest w znakomitej formie, co było świetnie widać za sprawą pełnej energii choreografii. To, co działo się na scenie o głowę przewyższa układy taneczne, które oglądać można teledyskach – oceniał dziennikarz lokalnego serwisu "Edge" z Orlando na Florydzie.
 
Warto przypomnieć, że cały czas można nabywać bilety na koncert Jennifer Lopez. Można to robić poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi: EMPIK, SATURN oraz MEDIA MARKT).