7 stycznia 2013

7 stycznia ujrzał światło dzienne nowy singiel grupy Bon Jovi "Because We Can". Utwór promuje najnowszy album zespołu "What About Now", który ukaże się wiosną tego roku.

Bon Jovi nieprzypadkowo przygotowuje się obecnie do trasy koncertowej, w ramach której zawita między innymi do Gdańska. Wszystko związane jest z nową płytą zespołu, która ukaże się w marcu tego roku. Album "What About Now" jest bardzo wyczekiwany przez fanów zespołu. 
Do tej pory niemal wszystkie płyty Bon Jovi sprzedawały się imponująco. Wiele wskazuje na to, że podobnie może być tym razem. Rozpoczynająca się niebawem trasa koncertowa na pewno się do tego przyczyni – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Bon Jovi w Polsce. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 19 czerwca na stadionie PGE ARENA.
 
Próbkę nowej płyty fani mogą usłyszeć już teraz. W poniedziałek światło dzienne ujrzał singiel promujący album "Because We Can". Tak samo jest zresztą zatytułowana trasa koncertowa zespołu na rok 2013. Z pewnością ta produkcja odpowie na pytanie, w jakim stylu grupa postanowiła nagrać nowy album. 
 
Organizatorzy koncertu grupy Bon Jovi cały czas przypominają, że można nabywać bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Można to robić za pomocą strony www.imprezyprestige.com lub w sieci sprzedaży Eventim (między innymi: sieć salonów EMPIK oraz sklepy Media Markt).