27 sierpnia 2012

Biały ściany i meble, wszystko urządzone w stylu spa/zen – tak powinna wyglądać garderoba Jennifer Lopez w trakcie koncertu, który odbędzie się już 27 września na gdańskiej PGE ARENIE. Biały kolor będzie dominował w pomieszczeniu, w którym przed i po występie będzie przebywać piosenkarka.

Wymagania dotyczące garderoby Jennifer Lopez zostały bardzo dokładnie określone przez management piosenkarki. W pomieszczeniu przygotowanym dla artystki będzie dominować biel. – Białe muszą być ściany i wszystkie meble, które znajdą się w garderobie. Całe pomieszczenie musi być natomiast urządzone w stylu spa/zen – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Jennifer Lopez na PGE ARENIE.
 
Na stole bankietowym koniecznie musi znajdować się biały obrus. Biały musi być również dywan łazienkowy pod prysznicem, czy zlewem, a także specjalna sofa. – Detale są w tym przypadku bardzo ważne. Biały kolor muszą mieć nawet świeczki które zostaną umieszczone w garderobie – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. 
 
Piosenkarka zażyczyła sobie również dwa tuziny białych róż w wazonie, dwie lampy weneckie czy ruchomy stół do makijażu z lustem i lampkami. – Wszystkie wymagania określa rider techniczny. To specjalny dokument, który liczy ponad 20 stron. Każdy z detali musi zostać spełniony, żeby koncert doszedł do skutku – podkreśla Marek Kurzawa z Prestige MJM. – Jesteśmy przekonani, że organizator sprosta wszystkim wymaganiom i będziemy świadkami wielkiego amerykańskiego show. To ogromna satysfakcja współpracować przy wydarzeniu na taką skalę – mówi Adam Krużyński, dyrektor zarządzający firmy Nice Polska, która jest głównym partnerem gdańskiego koncertu.
 
Zainteresowanie koncertem Jennifer Lopez rośnie z każdym dniem. Bilety sprzedają się w bardzo szybkim tempie. Cały czas można jednak nabywać wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie. Można to robić poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi: EMPIK oraz MEDIA MARKT).