2 sierpnia 2018

Album Michaela Jacksona był pierwszym jaki zakupił, w latach młodzieńczych z pasją śpiewał jego piosenki i tańczył do jego klipów przed telewizorem, a jako artysta kompletny wziął udział w sentymentalnym show ''Tribute to Michael Jackson''. Okazuje się, że Jason Derulo jest wielkim fanem Michaela Jacksona! Artysta pojawi się w Polsce już 30 października na warszawskiej hali COS Torwar.

 

Światowej klasy artysta jest nie tylko doskonałym piosenkarzem, ale przede wszystkim wybitnym tancerzem. Dyplom prestiżowej nowojorskiej Akademii Muzycznej i wybór króla popu, jako swojego muzycznego idola z pewnością znacząco przyczynił się do spektakularnego sukcesu gwiazdy. Jason Derulo w wywiadzie z Jamesem Cordenem – popularnym amerykańskim komediantem, wspomina, że pierwszą płytą jaką kiedykolwiek zakupił za własne pieniądze był właśnie krążek ''Thriller'' – autorstwa Michaela Jacksona, stanowiący jego szósty album studyjny. Już w dzieciństwie Derulo odkrył zjawiskowość postaci, jaką niewątpliwie był Michael Jackson.

 

… Byłem dzieckiem, które stercząc przed telewizorem próbowało naśladować i odtworzyć kroki taneczne Michaela Jacksona. Robiłem, co w mojej mocy, żeby zaśpiewać jego piosenki w taki sposób, by przypominały wierną kopię oryginału – wspomina Jason w rozmowie z Jamesem Cordenem.

 

 

Niezaprzeczalnie można stwierdzić, że Jason Derulo w swojej stylistyce, jak i w układach tanecznych przypomina Michaela Jacksona. Wyraz artystyczny Jasona jest zbliżony do ikony popu- Michaela. Widać to przede wszystkim u Derulo w piosence ''Cheyenne'', pochodzącej z albumu ''Everything Is 4'' z 2015 i Jackson'owym utworze ''Thriller'' wydanym w 1982 roku na krążku o tej samej nazwie. Derulo wraz ze swoimi tancerzami wykonuje niemalże identyczne figury taneczne, a cała choreografia jest głęboko zakorzeniona w twórczości Jacksona. W hołdzie dla artysty Derulo wystąpił również w trasie koncertowej ''Tribute to Michael Jackson'', która upamiętniała muzyczne dokonania Michaela Jacksona. Jason Derulo zachwyca i zadziwia więc coraz bardziej! Warto więc sprawdzić samemu, czym zaskoczy polską publiczność podczas swojego pierwszego koncertu w Polsce!

 

Jason Derulo wystąpi już 30 października w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.