Jason Derulo – modowy wzór do naśladowania!

7 czerwca 2018

Jason Derulo nie tylko śpiewa i tańczy! To także wyznacznik modowych trendów. Jego ekskluzywna kolekcja zbiera rewelacyjne opinie: jest nowoczesna, innowacyjna i pomysłowa, a połączenie materiałów – wręcz przełomowe!  Największe uznanie budzą metaliczne i designerskie sneakersy, wchodzące w skład nowej obuwniczej oferty artysty. A co Jason Derulo będzie miał na sobie podczas jedynego koncertu w Polsce  – przekonamy się już 30 października w hali COS Torwar w Warszawie.

 

Jason Derulo połączył siły ze znanym projektantem Antonio Brown'em, słynącym z prestiżowej kolekcji LVL XIII dostępnej w luksusowych salonach odzieżowych Luisa Via Roma. To marka założona w 1930 roku przez Luisę Jaquin we Florencji. W sieci sklepów możemy nabyć ekskluzywne ubrania, a także buty i akcesoria zaprojektowane przez międzynarodowej sławy modowych prekursorów. Wcześniej Derulo również zajmował się projektowaniem ubrań, tym razem jednak jego kolekcja trafiła do bardziej wyrafinowanej klienteli.

 

Kilka dni temu znakomity designerski duet – Jason Derulo i Antonio Brown – wypuścił swoją nową kolekcję! Tym razem jest to nowoczesna i casualowa linia obuwia – dokładnie dziewiętnaście modeli butów z nubuku, które zarówno fasonem, jak i kolorem znacząco różnią się od siebie. Kolekcja spotkała się z bardzo dobrymi opiniami fachowców. Mówi się wręcz o przełomie w łączeniu materiałów innowacyjnym podejściu do  mody.
Dopytywany o modele butów, Derulo mówi: – Kiedy LVR chciało włączyć do swojej sprzedaży naszą nową edycję sneakersów, byłem bardzo podekscytowany! Jest to moja ulubiona sieć sklepów odkąd tylko pamiętam. LVL XIII to obuwie łączące styl uliczny z klasyką. Ta kolekcja jest jak krok w przyszłość, jak przełom, który dopiero nastąpi, jak to, czego nigdy wcześniej nie mieliście okazji zobaczyć. Więc kiedy patrzysz na tę parę butów, to wiesz, że są one zdumiewające, że są one, jak deklaracja, bo twój styl ukazuje kim tak naprawdę jesteś – powiedział Jason Derulo w krótkim wywiadzie dla Lusia via Roma, który przeczytać można na oficjalnej stronie marki.

 

 

Wielu artystów na świecie przywiązuje ogromną wagę do swojego wizerunku. Nie tak częste natomiast jest to, by mieli oni własne kolekcje. Jason Derulo prezentuje je często także w swoich teledyskach. Sam przy tym podkreśla, że jego stylizacje to nie tylko ubrania, ale przede wszystkim nieodłączny element jego wizerunku.
– Jestem pierwszą połówką kolekcji LVL XIII, a mój partner – Antonio Brown – jest tą drugą. Współpracujemy przy wszystkich projektach i razem szukamy modowych inspiracji, także często w aranżacjach swoich domów. Dla przykładu, mamy w swojej linii sneakersy, które są w kolorze metalicznego złota. Zainspirowałem się moim domem, a dokładnie moim złotym prysznicem – mówi artysta, zapytany o swój wkład w nową obuwniczą kolekcję marki LVR.

 

Co Jason Derulo włoży na siebie podczas koncertu, zaplanowanego 30 października podczas koncertu w COS Torwar w Warszawie? Zapewne będą to ubrania i buty z jego kolekcji. Ale szczegóły poznamy za niespełna pięć miesięcy. Być może wtedy będzie możliwość także zakupienia ubrań i butów przez niego sygnowanych?
– Szczegóły oferty merchandisingowej dostępnej podczas koncertu w Warszawie będziemy mogli poznać na kilka dni przed wydarzeniem – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem występu Jasona Derulo w Polsce.
Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.