Jarocin Festiwal 2016: tańsze karnety dla mieszkańców regionu!

22 grudnia 2015
70 złotych – zaledwie tyle zapłacą wszyscy mieszkańcy Jarocina oraz powiatu jarocińskiego za trzydniowy karnet na Jarocin Festiwal 2016! To pierwsza tego rodzaju oferta w historii tego kultowego wydarzenia. Już teraz wiadomo, że przyszłoroczna impreza przyciągnie do Wielkopolski tłumy fanów ciężkiego brzmienia. Line-up nadchodzącej edycji zapowiada się ekscytująco! W Jarocinie wystąpią m.in. formacje: Slayer oraz Five Finger Death Punch. A to dopiero początek ogłoszeń! Promocyjna sprzedaż karnetów już od dzisiaj. 
 
Przyszłoroczna edycja Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez agencję Prestige MJM we współpracy z jarocińskim Spichlerzem Polskiego Rocka. 
 
 
 
 
Specjalna oferta cenowa została przygotowana dla mieszkańców gminy Jarocin oraz pozostałych gmin powiatu jarocińskiego. Będzie ona dostępna w dwóch terminach. Najpierw dla mieszkańców gminy Jarocin. Później dla osób zamieszkujących gminy: Żerków, Kotlin i Jaraczewo. Zamiast 240 złotych (cena dla fanów z całej Polski) będą oni musieli zapłacić za trzydniowy karnet zaledwie 70 złotych!
 
W dniach od 22 grudnia do 17 stycznia z promocji będą mogli skorzystać wszyscy zamieszkujący gminę Jarocin, legitymujący się dowodem tożsamości wydanym przez burmistrza Jarocina. Wejściówki w cenie 70 złotych będzie można nabyć tylko i wyłącznie osobiście, w siedzibie Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie. Z takich samych przywilejów będą mogli skorzystać również mieszkańcy gmin: Kotlin, Żerków oraz Jarczewo, legitymujący się dowodem tożsamości wydanym przez burmistrza lub wójta jednej z trzech wskazanych gmin. Karnety w cenie 70 zł będą dostępne dla tych osób w terminie od 1 do 14 lutego, również w siedzibie jarocińskiego Spichlerza. 
 
Na zasadach promocyjnych mieszkańcy Jarocina i okolic będą upoważnieni do zakupu wyłącznie jednego, imiennego karnetu wystawionego na nazwisko kupującego. Na każdej z wejściówek zakupionych w ramach tej oferty będzie widniał numer PESEL. W dniach festiwalu karnety te będą podlegać wymianie na opaski, upoważniające do wstępu na teren pola festiwalowego. Aby tego dokonać trzeba będzie stawić się w punkcie opaskowania, który będzie dedykowany mieszkańcom Jarocina i powiatu jarocińskiego z dowodem tożsamości, na podstawie którego będzie można zweryfikować prawdziwość danych widniejących na karnecie. Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej można odnaleźć na stronach: jarocinfestiwal.pl oraz prestigemjm.com. 
 
Spichlerz Polskiego Rocka mieści się w Jarocinie, przy ul. Poznańskiej 2. Instytucja jest czynna od wtorku do czwartku w godzinach 10:00 – 18:00, a także w soboty (14:00 – 20:00) oraz w niedziele (14:00 – 18:00).