Jared is back! Thirty Seconds to Mars wracają do Polski!

5 grudnia 2014
Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski! Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Organizatorami wydarzenia będą agencja Prestige MJM i Rock Radio. Po sukcesie ostatniego koncertu w Rybniku w kwietniu można spodziewać się kompletu publiczności. 
 
Polscy fani Thirty Seconds to Mars nie musieli długo czekać na kolejną wizytę swoich ulubieńców. Przypomnijmy, że ostatni koncert odbył się 22 czerwca tego roku na Stadionie Miejskim w Rybniku. – Bez wątpienia było to niezapomniane show. Sukces pod każdym względem. W związku z tym uznaliśmy, że warto zaprosić zespół raz jeszcze – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem występu amerykańskiej grupy w Trójmieście. 
 
Wiadomość o kolejnym występie w Polsce z pewnością bardzo ucieszy fanów, którzy od zakończenia rybnickiego koncertu zabiegali o ponowne sprowadzenie Marsów do naszego kraju. – Dla tych ludzi ten zespół to biblia, co pokazali podczas tegorocznego koncertu w Rybniku. Oni są częścią marsowej społeczności, która poza przychodzeniem na występy zespołu i słuchaniem płyt w domowym zaciszu, lubi być w tłumie, rozmawiać ze sobą i się bratać – wyjaśnia Aleksandra Szatan z Polska The Times. – Do naszej firmy napływało mnóstwo maili. Wynikał z nich jeden przekaz –  błagamy, zaproście ich jeszcze raz. Udało się – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.
 
 
 
Kolejny koncert zespołu w Polsce zapowiada się niezwykle interesująco. Marsi już wiele razy udowadniali, że potrafią poderwać swoich fanów do niesamowitej zabawy. Organizatorzy liczą, że i tym razem z frekwencją nie będzie najmniejszego problemu. Przypomnijmy, że show w Rybniku obejrzało 17.000 widzów! Było to największe wydarzenie muzyczne, jakie kiedykolwiek odbyło się na Stadionie Miejskim w Rybniku. – Liczymy, że fani kolejny raz udowodnią, czym jest dla nich zespół Thirty Seconds to Mars. Mamy nadzieję, że uda nam się wypełnić ERGO ARENĘ – podkreśla Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. – To także szansa dla tych, którzy mieli nieco dalej na koncert do Rybnika lub z różnych powodów nie mogli się na nim pojawić – dodaje Pawlicki.
 
Sprzedaż biletów na koncert Thirty Secods to Mars, który odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w hali ERGO ARENA, rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 8 grudnia o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wcześniej, bo w sobotę, 6 grudnia, ruszy przedsprzedaż biletów dla członków fanclubu Thirty Seconds To Mars. Potrwa do niedzieli, 7 grudnia, do godziny 20:00. Z kolei specjalne pakiety na koncert będzie można nabywać pod adresem: Adventuresinwonderland.com