James Blunt już za tydzień zaśpiewa Polkom “You’re Beautiful”

19 maja 2022

Ten nie byle komplement padnie z ust Brytyjczyka na koncercie w Łodzi w rytm jednego z najbardziej kultowych, popowych kawałków na świecie. Wieczór ten nie będzie jednak kręcił się tylko wokół poruszających ballad – nic bardziej mylnego! James Blunt powraca, żeby po raz kolejny (już szósty w Polsce!) udowodnić, że scena to jego żywioł, a koncerty pełne są zabawy, humoru i przede wszystkim dobrej muzyki. Artysta zagra największe hity takie jak “Goodbye My Lover”, “Bonfire Heart” czy “OK”, a na widzów czekać będą także pozamuzyczne niespodzianki. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

 

 

James Blunt to artysta, który lata temu skradł serca Polaków i od tego czasu skrzętnie trzyma je blisko siebie. Ten specjalista od ballad w naszym kraju koncertował już pięć razy, a przed nami wisienka na torcie: szóste spotkanie pełne najbardziej znanych i lubianych hitów artysty. W Atlas Arenie usłyszymy na żywo numery, które na co dzień rozbrzmiewają w stacjach radiowych w całej Polsce.

 

Głos, który wzrusza. Energia, która podrywa z miejsc

 

Czego możemy spodziewać się po nadchodzącym koncercie? Jak to James ma zwyczaju, zafunduje swoim widzom emocjonalny rollercoaster – od wyciskaczy łez zaśpiewanych przejmującym głosem po energetyczne numery i sceniczne szaleństwa. Dotychczasowe koncerty przyniosły artyście tyle energii, że zdarzyło mu się wskoczyć na swoje chyboczące się pianino czy rzucać się na ręce tłumu. Nam pozostaje tylko czekać, aby zobaczyć, co takiego wydarzy się na polskim show.

 

– Koncerty Jamesa Blunta to przede wszystkim kawał dobrej muzyki. Wokalista od lat jeździ w trasy w sprawdzonym składzie muzyków oraz z ulubionymi, często nawet wysłużonymi instrumentami. Ma ich całe mnóstwo, samych gitar naliczyłem ostatnim razem chyba z dwanaście. A cały jego zespół to po prostu świetni muzycy, którzy oczarowują swoim graniem, swoją pasją i swoją emocjonalnością – komentował Marek Kurzawa odpowiedzialny za produkcję koncertów w Prestige MJM.

 

Setlista pełna hitów

 

29 maja James zagra w Polsce w ramach trasy “The Stars Beneath My Feet Tour”, podczas której podsumowuje dotychczasową karierę i zaprosi widzów w muzyczny świat swoich największych przebojów. Na koncertach, które odbyły się do tej pory zabrzmiały utwory:

 

1. Breathe
2. Wiseman
3. Carry You Home
4. Adrenaline
5. The Greatest
6. Goodbye My Lover
7. High
8. Smoke Signals
9. I Really Want You
10. Love Under Pressure
11. Postcards
12. So Long, Jimmy
13. Same Mistakes
14. Monsters
15. Coz I Luv You (Slade cover)
16. You’re Beautiful
17. Stay the Night
18. OK
19. Bonfire Heart
20. 1973

 

W Polsce podobnie szykuje się wieczór pełen najlepszych kawałków!

 

Koncertowe niespodzianki

 

Niezaprzeczalną atrakcją koncertów Jamesa Blunta oprócz poruszającej muzyki jest swego rodzaju… stand up artysty! Brytyjczyk znany jest z dystansu do siebie i dowcipu, którym do łez rozbawia publikę. Na jednym z ostatnich występów “groził” np., że w ramach koncertu z najlepszymi hitami po prostu odśpiewa “You’re Beautiful” 20 razy z rzędu! Pewnie znaleźliby się i tacy, którzy chętnie przystali na tę formę koncertu, jednak był to oczywiście jedynie żart!

 

Poza muzyczno-komediowym show w wykonaniu Jamesa Blunta, w Atlas Arenie na widownię czekać będą dodatkowe atrakcje. Za sprawą stacji Meloradio na hali stanie specjalna fotobudka, która pozwoli każdemu fanowi uwiecznić na zawsze muzyczny wieczór. Na miejscu znajdziecie także dedykowany merch artysty z niepowtarzalnymi koszulkami, gadżetami, plakatami czy płytami Jamesa Blunta. Bogata oferta gastronomiczna zapewni także coś dla zgłodniałych i spragnionych (czegoś więcej niż muzycznych wrażeń!).

 

Jedyny taki koncert

 

Nadchodzące wydarzenie to jedyne show w Polsce, na którym James pojawi się ze swoimi największymi hitami. Do tego będzie to szósty występ artysty w naszym kraju, a także pierwszy w Łodzi. Z takimi statystkami James powoli zaczyna się już czuć w Polsce jak w domu, o czym może świadczyć fakt, że nawet do swojej garderoby poprosił o przytulny, domowy wystrój z miękkimi kanapami i miejscem do najzwyczajniejszego na świecie oglądania telewizji!

 

– Zawsze uwielbiam tu [do Polski] przyjeżdżać. Publika wspaniale mnie tu odbiera, zawsze ciepło wita i śpiewa moje piosenki. Do tego piękno Waszych miast i ich historia niesamowicie mnie intrygują i przyciągają – wspominał James Blunt przy okazji swojego ostatniego koncertu w Gliwicach.

 

W niedzielę 29 maja koncert rozpocznie się o godzinie 20. Właśnie wtedy w Łodzi wybrzmi jeden z najbardziej charakterystycznych głosów muzyki pop, odpowiedzialny za uwielbiane od lat szlagiery. Jeśli nie kupiliście jeszcze biletów, szansę do tego macie na stronie: biletserwis.pl.

 

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.