Intensywne przygotowania przed koncertami Scorpions!

5 lipca 2019

Zmiany brzmień, rozszerzony skład, rockowy pazur i duża dawka dobrej energii! Zespół Lion Shepherd wchodzi właśnie w intensywny czas przygotowań do koncertów. Co warszawska grupa zaprezentuje przed występami Scorpions w Gliwicach i  Gdańsku?

 

Warszawska kapela Lion Shepherd nie spoczywa na laurach! Po świetnym odbiorze ostatniego wydawnictwa i pierwszej odsłonie trasy koncertowej, postanowiła zakasać rękawy i uderzyć z dodatkową siłą!


– Do składu dołączają Karolina Skrzyńska, niezwykle utalentowana wokalistka i multiinstrumentalistka oraz muzyk z zespołu Karoliny – Mateusz Szemraj specjalizujący się w grze na instrumentach tradycyjnych (cymbały, saz, lutnia). Dzięki temu Lion Shepherd zaprezentuje coś zupełnie nowego i nawet słuchacze znający dokonania zespołu z płyt będą zaskoczeni – mówi Mateusz Owczarek, gitarzysta Lion Shepherd.

 

Zespół w nowym składzie oficjalnie zadebiutuje podczas lipcowych koncertów w Arenie Gliwice oraz ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot, gdzie otworzy koncerty Scorpions.


– Kiedy przyszedłem z pomysłem na to jak Lion Shepherd zaprezentuje się podczas koncertów Scorpions na naszą ekipę padł blady strach (śmiech). Eksperymenty na żywym organizmie po tym jak zespół zachwycił podczas wiosennej trasy? Po co zmieniać zwycięską formułę? I to jeszcze debiutować z tym w takim dniu? Przed legendą? Toż to samobójstwo!! Takie pytania mi zadawano ale odpowiedź jak zawsze jest jedna: Lion Shepherd to synkretyzm, ciągły rozwój i poszukiwania – staramy się nigdy nie brzmieć tak samo. Jak formuła działa – zmieniamy ją. Czuję, że to właśnie nasi fani kochają w nas i nie możemy ich zawieść! A już na pewno chcemy pokazać się w wyjątkowej i niepowtarzalnej odsłonie w Gliwicach i Gdańsku! – zapewnia Kamil Haidar, wokalista zespołu.

 

 

Lion Shepherd zapowiedział również jesienną trasę koncertową „The World On Fire Tour 2019”. Grupa zagra łącznie jedenaście koncertów klubowych w całej Polsce. Pierwszy z nich został zaplanowany na 10 października w Toruniu.

Ostatnie dni przed koncertami Scorpions są nie tylko intensywne dla warszawskiego zespołu, ale  również dla organizatora.


Do koncertu Scorpions pozostało zaledwie kilkanaście dni. Przygotowania weszły w kluczową fazę i wszystko jest dopinane na ostatni guzik. Na stronie naszej agencji już niebawem dostępny będzie niezbędnik koncertowy, czyli zbiór wszystkich najważniejszych informacji, które znać musi każdy fan wybierający się na koncert. Wkrótce przekażemy także jakie będzie można zakupić oficjalne gadżety – informuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

Przed tegorocznymi koncertami Scorpions w Polsce wystąpi polski zespół Lion Shepherd! Do przyjazdu niemieckiej legendy do Polski pozostało niewiele czasu! Pierwszy koncert odbędzie się 21 lipca w Arenie Gliwice, a drugi – 23 lipca w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu! Wejściówki można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com.
Na koncert w Gliwicach zaprasza miasto Gliwice. 

 

Galeria