22 marca 2012

Do 10 kwietnia przedstawiciele mediów mogą składać wnioski akredytacyjne na koncert Michaela Bublé w ERGO ARENIE i Andrea Bocellego w Atlas Arenie. Akredytacje złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

 

Organizatorzy przypominają, że cały czas trwa procedura akredytacyjna na wszystkie koncerty w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Szczegółowe zasady współpracy z przedstawicielami mediów znajdują się na oficjalnej stronie organizatora (www.imprezyprestige.com) w dziale MEDIA.

 

W pierwszej kolejności należy pośpieszyć się ze składaniem wniosków na koncerty Michaela Bublé i Andrea Bocellego. W tych przypadkach wszyscy zainteresowani dziennikarze, fotoreporterzy i operatorzy kamer mają czas do 10 kwietnia.

Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Odpowiedzi o przyznaniu bądź odmowie akredytacji przedstawiciele mediów otrzymają drogą mailową do 15 kwietnia. Koncert Michaela Bublé odbędzie się w hali ERGO ARENA 23 kwietnia. Andrea Bocelli wystąpi w Łodzi 29 kwietnia. Poza tym, cały czas można akredytować się na pozostałe koncerty – Eltona Johna w Łodzi i Guns N` Roses w Rybniku. W tym przypadku dokładne zasady i terminy składania wniosków określa regulamin przyznawania akredytacji, który znajduje się na stronie organizatora.