23 stycznia 2015
Indila po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Autorka hitu "Dernière danse", który został przebojem 2014 roku w RMF FM, będzie gwiazdą Spring Love Festival. Obok francuskiej piosenkarki na scenie pojawią się także polskie gwiazdy: zespół LemON, Natalia Przybysz i ZAGI. Wydarzenie odbędzie się 22 maja 2015 roku w hali Torwar w Warszawie, a jego organizatorem będzie agencja Prestige MJM.
 
Indila to francuska piosenkarka pochodzenia indyjsko-algiersko-kambodżańsko-egipskiego, która właśnie teraz wkracza przebojem do branży muzycznej. W 2013 roku wydała debiutancki singiel „Dernière danse”, który cieszył się rekordową popularnością we Francji. Szybko stając się też światowym przebojem. 
 
Jej kolejne produkcje także udowodniły, że może sporo namieszać na rynku muzycznym. Świetnie, że przyjeżdża do Polski – mówi znana dziennikarka i prezenterka Nina Cieślińska z telewizji 4fun.tv.
 
Świeża niczym paryska bagietka, aromantyczna jak pieczone kasztany sprzedawane pod Wieżą Eiffla, dojrzała jak najlepsze roczniki francuskiego Bordeaux. Młoda dziewczyna, która swoją debiutancką płytą „Mini World” zdobyła cały muzyczny świat. Prywatnie w rozmowie niezwykle skromna, uśmiechnięta – zdradza, że jej przygoda z muzyką zaczęła się już w przedszkolu, kiedy jako mała dziewczynka była gwiazdą rodzinnych przyjęć. Nie wiem, jak to robi, ale kiedy śpiewa sprawia, że nasz świat staje się bardziej pastelowy. Kiedy jest na scenie potrafi w magiczny sposób zabrać nas do swojego muzycznego świata, w którym z nieprzeciętną delikatnością łączy muzykę francuską, elementy popu i elektroniki – charakteryzuje wokalistkę Kamil Baleja z RMF FM. 
 
Dodajmy, że piosenkarka pojawi się w Polsce także 7 lutego. Indila będzie wtedy gwiazdą Gali Jubileuszowej RMF FM, która odbędzie się w Teatrze Narodowym w Warszawie i będzie transmitowana na żywo przez telewizję Polsat. 
 
Warto zobaczyć to niezwykłe wydarzenie w telewizji, a następnie wybrać się na koncert w Warszawie. Jestem przekonany, że jeśli ktoś jeszcze nie zakochał się w śpiewie Indili to po obejrzeniu jej występu na pewno będzie zauroczony jej twórczością. Bo Indila dysponuje naprawdę pięknym głosem – wyjaśnia Janusz Stefański z Prestige MJM. Warto dodać, że w ubiegłym roku to właśnie Indila sprzedała w Polsce największą liczbę płyt.
 
 
Indila nie będzie jednak jedyną gwiazdą, która pojawi się w maju tego roku w Warszawie. Organizatorzy festiwalu postanowili zaprosić do udziału także polskich artystów. Jednym z nich będzie zespół LemON, który bije obecnie rekordy popularności w naszym kraju. Grupa powstała tuż po zakwalifikowaniu się jej lidera Igora Herbuta do pogramu Must Be The Music. Muzycy wygrali zresztą trzecią edycję tego talent show i 27 listopada 2012 roku wydali debiutancki album. 
 
Jak nazwać historię młodego chłopaka, który studiując w Zielonej Górze pewnego dnia podejmuje decyzję, by zgłosić się do jednego z popularniejszych programów typu talent show… dzwoni, do kilku znajomych, by parę miesięcy później – wygrać trzecią edycję Must Be The Music? Igor Herbut z kolegami od kilku lat konsekwentnie realizuje swój pomysł na życie, jakim jest dostarczanie nam lekkości czerpiącej z łemkowsko – słowiańskich korzeni. Przez trzy lata swojej działalności zdobyli szczyty list przebojów w całym kraju. Ich muzykę zna cała Polska. Biorąc pod uwagę, że to bardzo młodzi ludzie, którzy cały czas pracują nad swoim warsztatem – jestem więcej niż pewien, że największe sukcesy dopiero przed nimi – mówi o zespole Kamil Baleja z RMF FM.
 
Zaproszenie organizatorów przyjęły także dwie utalentowane, polskie wokalistki: Natalia Przybysz i ZAGI. Pierwsza z nich fanom muzyki jest znana przede wszystkim jako członkini zespołu Sistars. Z czasem rozpoczęła także karierę solową i nagrywała własne albumy. Wraz z siostrą Pauliną udziela się także w grupie Archeo Sisters. Projekt został utworzony w 2013 roku. Obecnie Natalia skupia się na promocji swojego najnowszego albumu zatytułowanego „Prąd“, który ukazał się 17 listopada ubiegłego roku. Dla artystki punktem wyjścia do pracy nad tą płytą była piosenka „Niebieski” z ostatniego wydawnictwa pt. „Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin”. 
 
Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc. Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji – mówi o swojej najnowszej produkcji Natalia Przybysz. 
 
Z kolei ZAGI to tak naprawdę Natalia Wójcik. Młoda wokalistka stawia dopiero pierwsze kroki w branży muzycznej, ale ma już na koncie sukcesy. Opublikowany przez nią we wrześniu 2013 roku na YouTubie utwór „Być” uzyskał w sieci bardzo dużą popularność. Po niespełna czterech miesiącach miał około 30.000 odtworzeń (obecnie ponad 66 000). Jej styl można określić mianem muzyki indie. Charakteryzują ją poetyckie teksty i akustyczne lub alternatywne brzmienie. 
 
Pierwsza edycja Spring Love Festival z udziałem Indili odbędzie się 22 maja 2015 roku. Sprzedaż biletów na to wydarzenie ruszy w poniedziałek, 26 stycznia o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.