5 lutego 2015
W najbliższą sobotę podczas Gali Jubileuszowej RMF FM transmitowanej przez telewizję Polsat, a 22 maja na żywo w hali Torwar w Warszawie będzie można zobaczyć i usłyszeć wspaniałą francuską wokalistkę Indilę, a także zespół LemON. W sobotę o godzinie 20:00 warto więc zasiąść przed telewizorami, a następnie kupić bilety na majowy Spring Love Festival. 
 
Z okazji 25. urodzin najpopularniejszej w Polsce i w Europie stacji radiowej na scenie Teatru Narodowego oprócz Indilii wystąpią największe polskie gwiazdy muzyczne – LemON, Agnieszka Chylińska, Enej, Kamil Bednarek, Patrycja Markowska, Kayah, Mrozu, Dżem, Bracia &K.Cugowski, Perfect czy Varius Manx.
 
Ten koncert to doskonała rozgrzewka dla fanów Indilii przed tym, co wydarzy się na Spring Love Festival. Jesteśmy zresztą przekonani, że występ podczas Gali RMF FM sprawi, że francuska piosenkarka będzie miała jeszcze większe grono fanów – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem Spring Love Festival. 
        
Gala zostanie zorganizowana z dużym rozmachem. Punktem głównym wieczoru będą oczywiście występy polskich i zagranicznych gwiazd. Warto jednak podkreślić, że w duetach z artystami zadebiutują także najbardziej uzdolnieni słuchacze RMF FM, laureaci konkursu "Ja Cię Kręcę".
 
Ponadto podczas gali ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu RMF FM na najważniejszego polskiego artystę 25-lecia. Urodzinowa gala RMF FM będzie także okazją do prezentacji najciekawszych wydarzeń z 25-letniej historii radia oraz poznania, znanych często tylko z anteny, dziennikarzy RMF FM. Wyjątkową atrakcją dla widzów i słuchaczy RMF FM będzie rozegrany podczas transmisji finał loterii Trafiona 10-tka prowadzony przez Huberta Urbańskiego. 
 
Indila nie będzie jedynym uczestnikiem Spring Love Festival, który pojawi się w sobotę w Teatrze Narodowym. Swój udział w imprezie potwierdził także zespół LemON, dla którego będzie to kolejne wielkie wydarzenie w ostatnich miesiącach. Niedawno grupa została zaproszona bowiem do duetów przez Grzegorza Markowskiego i Agnieszkę Chylińską. – Ostatnie miesiące to wspaniałe projekty – zauważa wokalista zespołu Igor Herbut. – Śpiewałem wraz ze wspaniałymi wokalistami utwory Czesława Niemena w koncercie przygotowanym przez jego córkę – Natalię. Później Adam Sztaba zaprosił mnie do wykonania jednego z utworów Grzegorza Ciechowskiego na wielkiej gali ku jego pamięci. Do tego duet z Agnieszką – wielkie wyróżnienie i jeszcze większe wyzwanie, bo Agnieszka śpiewa jak syrena, taka niegrzeczna syrena… Kultowy numer Phila Collinsa, który jest trudny i trudno w nim zaskoczyć. Więc zamiast na siłę zaskakiwać postanowiłem zrobić to prosto z serca, tak jak czuję… Bez udowadniania sobie ani innym niczego. Teraz przede mną duet z Grzegorzem Markowskim… – dodaje Igor Herbut.
 
Gala RMF FM z udziałem uczestników Spring Love Festival – Indilii i zespołu LemON odbędzie się 7 lutego (sobota) o godzinie 20:00. Bezpośrednią transmisję z całego wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat. Organizatorzy festiwalu, który został zaplanowany na 22 maja (hala Torwar w Warszawie) zachęcają z kolei do nabywania biletów. Można to robić za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com, w sieci sprzedaży eBilet, Eventim, Ticketpro, oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.