12 czerwca 2017

Polki, które uchodzą za najpiękniejsze kobiety na świecie to zdecydowany typ włoskich mężczyzn! Trio Il Volo, robiące furorę zwłaszcza wśród pań, zachwyciło się dwiema polskimi aktorkami:  Agnieszką Więdłochą i Barbarą Kurdej-Szatan. Dlaczego pozostali pod ich urokiem? Zdradzają to agencji Prestige MJM,  która przygotowuje ich pierwszy koncert w Polsce. Występ utalentowanej trójki odbędzie się już 26 czerwca. W sprzedaży pozostały jeszcze ostatnie wejściówki. 


Przystojni, młodzi i utalentowani – Piero, Ignazio i Gianluca, trójka włoskich śpiewaków pop operowych w minionym tygodniu udzieliła wywiadu w malowniczej Taorminie przy okazji wyjątkowego koncertu. W romantycznej oprawie sycylijskiej perełki architektonicznej rozśpiewali publiczność, która zgromadziła się w antycznym teatrze. Podczas wywiadu zdradzili swój typ kobiecego piękna na podstawie wizerunku znanych Polek!
Panowie z zespołu Il Volo, zapytani o polskie dziewczyny reagowali zdecydowanie z czarującym uśmiechem na twarzy. Przy okazji nadchodzącego koncertu, przywołali także wspomnienia z poprzedniej wizyty w Warszawie, które wiążą się głównie z pięknym kobietami. Co mówią teraz? Oto fragment rozmowy:

 

Znaleźliście już swoje „Grande Amore”?

 

Piero Barone: Ja jeszcze nie znalazłem.

 

Za niecały miesiąc przyjedziecie do Polski, będziesz miał wyjątkową szansę. Polki to w końcu jedne z najpiękniejszych kobiet.

 

Piero Barone: Mam taką nadzieję! Tym bardziej, że przyjedziemy dzień po moich urodzinach!

 

Gianluca Ginoble: Pamiętam, jak raz byliśmy w Warszawie… mamy piękne wspomnienia związane z polskimi dziewczynami.

 

 

Podczas wizyty w malowniczej Taorminie, rodzinnych stronach chłopaków z Il Volo, agencji Prestige MJM udało się podpytać o ideały piękna artystów. Na podstawie zdjęć Barbary Kurdej-Szatan, Małgorzaty Kożuchowskiej, Olgi Kalickiej i Agnieszki Więdłochy określili swój atrakcyjny typ kobiecej urody. To nie lada gratka dla polskich fanek! Okazuje się, że Polki to zdecydowane faworytki. Słowiańska uroda naszych rodowitych aktorek zachwyciła zdecydowanie Piera, który nadal poszukuje swojej sercowej wybranki. Agnieszka Więdłocha urzekła go do tego stopnia, że zaniemówił z wrażenia. Natychmiast zaprosił aktorkę na koncert, który odbędzie się 26 czerwca w warszawskim Torwarze.
Gianluca wskazał na Barbarę Kurdej-Szatan zachwycając się jej pięknymi oczami. Wymigujący się od wyboru Ignazio, postawił na blondynki, podkreślając jednak, że wygląd nie ma dla niego pierwszorzędnego znaczenia.

 

 

Na koncert zespołu Il Volo można wybrać się 26 czerwca do warszawskiej hali Torwar. Kto jeszcze nie ma biletu, a chciałby wziąć udział w wydarzeniu, musi się spieszyć, ponieważ w sprzedaży pozostało już niewiele wejściówek. Można je kupić poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl, jak również w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Zanim Włosi przyjadą do Polski, będzie ich  można zobaczyć na małym ekranie! Telewizyjna jedynka wyemituje dwie części koncertu Il Volo ze specjalnym udziałem Placido Domingo – 15 i 16 czerwca tuż po Teleexpresie.

 

Galeria