11 maja 2012

Zespół Il Divo wystąpi w trakcie Diamentowego Jubileuszu Elżbiety II. Czwórka przystojnych wokalistów zaśpiewa dla angielskiej królowej w Zamku Królewskim w Windsorze, który od wieków jest rezydencją angielskich monarchów.

Uroczystości będą mieć niezwykle podniosły charakter. Trudno się zresztą temu dziwić, ponieważ mija 60 lat od objęcia brytyjskiego tronu przez królową Elżbietę II. Główne obchody wyjątkowego jubileuszu zaplanowano są wprawdzie na czerwiec, ale zespół Il Divo dla królowej wystąpi już w maju w Zamku Królewskim w Windsorze. – To niewątpliwie wielkie wydarzenie i sukces dla zespołu. Podniosły charakter muzyki Il Divo idealnie wpasuje się jednak w taką uroczystość – nie ma wątpliwości Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertów Il Divo w Polsce. Warto przypomnieć, że międzynarodowa grupa wystąpi w naszym kraju 11 i 12 września. Pierwszy koncert odbędzie się w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu, a drugi w łódzkiej Atlas Arenie.

Występ Il Divo poza Elżbietą II i rodziną królewską obejrzy blisko 15.000 osób, którym uda się zdobyć tzw. złoty bilet na to wydarzenie. Warto jednak podkreślić, że łącznie o koncercie czwórki wokalistów dla królowej w Zamku Królewskim w Windsorze dowie się praktycznie cały świat. – Relacja z tych uroczystości będzie transmitowana przez telewizję ITV1 i na pewno o tym koncercie będzie się mówić na całym świecie – przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Zespół Il Divo wystąpi w tym roku po raz pierwszy w Polsce. Koncerty odbędą się w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu oraz w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorzy przypominają, że bilety na te wyjątkowe wydarzenia można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl, a także w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.