27 lutego 2013

Koncert IL DIVO po raz kolejny będzie można zobaczyć w ogólnopolskiej telewizji. Tym razem londyńskie show IL DIVO wyemituje TV Polonia. Na dwa tygodnie przed występem grupy w hali ERGO ARENA będzie to doskonała okazja do przekonania się o tym jak wspaniale śpiewają muzycy z IL DIVO. 

Z chwilą ogłoszenia koncertów IL Divo w Polsce, zespół ten nie miał zbyt wielu fanów w naszym kraju. Teraz jest zupełnie inaczej. Bilety na występ śpiewaków w ERGO ARENIE, który odbędzie się już 15 marca, sprzedają się w bardzo szybkim tempie. IL Divo interesują się również media. Po emisji koncertu grupy w Polsacie i TVP 1, pokazaniem IL Divo na swojej antenie zainteresowały się kolejne ogólnopolskie telewizje. 
 
Tym razem koncert wyemituje TVP Polonia. Pierwsza emisja już 2 marca o godzinie 18:40 – informuje Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL Divo w ERGO ARENIE.
 
W TVP Polonia zostanie wyemitowany londyński koncert grupy. Warto podkreślić, że nie skończy się na jednej emisji. Zostanie ona bowiem ponowiona jeszcze dwa razy. Koncert zostanie pokazany w TVP Polonia również 3 marca o godzinie 23:00 i 6 marca o godzinie 13:00. – Na pewno warto zasiąść w jednym z tych terminów przed telewizorem i wczuć się w klimat koncertu, który już niebawem odbędzie się w Polsce – tłumaczy Janusz Stefański.
 
Emisje koncertów w ogólnopolskich telewizjach i inne działania promocyjne sprawiły, że zespół stał się rozpoznawalny w Polsce. Co ciekawe, ma to przełożenie nie tylko na sprzedaż biletów na marcowy występ grupy w ERGO ARENIE. – Wiemy również, że kampania promocyjna sprawiła, że zdecydowanie lepiej sprzedają się w Polsce płyty IL Divo. Ten zespół przestał być dla Polaków anonimowy i ma już naprawdę wielu fanów w naszym kraju. Będzie to doskonale widać podczas marcowego koncertu. Hala ERGO ARENA wypełni się niemal po brzegi – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Organizatorzy przypominają, że bilety na koncert IL Divo w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu ERGO ARENIE cały czas znajdują się w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.