3 sierpnia 2012

W najbliższą sobotę o godzinie 22:45 telewizja Polsat wyemituje koncert grupy Il Divo, która wystąpi w Łodzi i Gdańsku. Będzie to doskonała okazja, żeby przekonać się, jak wielkimi widowiskami są występy na żywo tego międzynarodowego zespołu.

Koncert zostanie wyemitowany w głównym Polsacie. Rozpocznie się o godzinie 22:45 i potrwa około godzinę. – To na pewno doskonała okazja, żeby na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają koncerty Il Divo. Nie jest to jeszcze bardzo znana grupa w naszym kraju, ale wiele osób, które tylko raz miały okazje zetknąć się z jej występami, pozostaje pod dużym wrażeniem – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem polskich koncertów IL Divo.

Telewizja Polsat wyemituje większą część koncertu, który został zarejestrowany w Londynie. Grupa zagrała wtedy swoje największe przeboje, które spotkały się z bardzo żywiołowymi reakcjami publiczności. Organizatorzy koncertu Il Divo cały czas przypominają, że można nabywać bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem stron:  www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl, a także w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.