29 stycznia 2019

Koncert Il Divo w Łodzi odbędzie się dopiero za niespełna pół roku, ale w sprzedaży pozostały ostatnie wejściówki na najlepsze miejsca! Kto chce z najdogodniejszej lokalizacji zobaczyć i posłuchać swoich idoli – nie powinien zwlekać z zakupem biletów. Wydarzenie odbędzie się 20 lipca w Atlas Arenie w Łodzi.

 

Nie będzie to pierwszy koncert w Polsce popularnego na świecie pop-operowego kwartetu. W sumie w naszym kraju występowali już pięciokrotnie. Uczestniczyło w nich już dobrze ponad 50 tysięcy widzów! Do największego show doszło w ubiegłym roku na Ostrowie Tumskim z okazji  1050-lecia powstania biskupstwa poznańskiego. Plenerowy koncert odbył się tuż przy Warcie. Bilety na numerowane miejsca siedzące rozeszły się na prawie dwa miesiące przed tym wydarzeniem, a kolportowane w Poznaniu bezpłatne wejściówki zostały rozdane niemal natychmiast. Wielu zainteresowanych nie zdążyło ich dostać. Po obu stronach rzeki frekwencja na występie wyniosła około 20 tysięcy osób. Ale także Carlos, Urs, Sébastien i David z Il Divo lubią przyjeżdżać do Polski na koncerty i cenią naszą publikę:
 
– Polacy są fantastyczni, to prawdziwi pasjonaci! (…) Wiem też, że za każdym razem kiedy wracamy do Polski nasze koncerty są wyprzedane, dlatego mam nadzieję, że niebawem po raz kolejny pojawimy się w Polsce.  Wasza publiczność jest zawsze fantastyczna – mówił na kilka dni przed ubiegłorocznym występem w Poznaniu Carlos Marin. I oto znów będą w Polsce na koncercie, promującym ich ostatni album „Timeless”.

 

Kto jeszcze nie ma biletów na koncert Il Divo, który odbędzie się 20 lipca 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi, a chciałby zobaczyć i usłyszeć swoich idoli z najlepszego miejsca, musi się spieszyć. W sprzedaży pozostały ostatnie wejściówki na płytę. Można je kupić poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.