15 marca 2013

Grupa IL DIVO jest pod dużym wrażeniem wzrostu zainteresowania jej twórczością w Polsce. W związku z tym muzycy postanowili oddać część biletów, które mieli zagwarantowane zgodnie z umową z organizatorem i przeznaczyć je dla swoich polskich fanów. Warto dodać, że to zdecydowanie najlepsze z możliwych miejsc.

Grupa IL DIVO pojawiła się już w Polsce, odbyła próby przed piątkowym koncertem w ERGO ARENIE i jest praktycznie gotowa, żeby wystąpić przed polską publicznością po raz drugi. – W jednej z rozmów muzycy zapytali nas o frekwencję w trakcie koncertu i kiedy powiedzieliśmy, że będzie ona przynajmniej dwa razy większa niż w Łodzi, byli pod wielkim wrażeniem – mówi Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL DIVO w ERGO ARENIE.
 
Muzycy i manedżer zespołu byli naprawdę pozytywnie zaskoczeni, bo kilka minut później wpadli na pomysł, jak podziękować swoim fanom w Polsce. – IL DIVO miało zagwarantowane pewną pulę biletów w centralnym sektorze na wprost sceny. Na ogół takie wejściówki są przeznaczane dla rodzin i bliskich artysty. Muzycy postanowili jednak wykonać ukłon w stronę swoich polskich fanów i zrezygnowali z części tych wejściówek. To bilety w zdecydowanie najlepszych miejscach, zlokalizowane w centralnym sektorze. Kiedy znajdowały się w sprzedaży, zainteresowanie nimi było bardzo duże i te bilety sprzedały się w pierwszej kolejności – przekonuje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
 
Bilety, z których zrezygnował dla swoich fanów zespół IL DIVO są już w sprzedaży. Kosztują 390 zł i można je nabywać za pośrednictwem strony www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Ich liczba jest bardzo ograniczona, więc należy się pośpieszyć z zakupem!