13 czerwca 2018

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z plenerowym koncertem Il Divo na Ostrowie Tumskim z okazji 1050-lecia Archidiecezji Poznańskiej, który odbędzie się 22 czerwca 2018 roku.

 

Rozpiska godzinowa*
18:15 – Otwarcie bram
19:30 – Śpiewanki Wielkopolskie po ich zakończeniu rozpocznie się koncert IL DIVO

 

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).
* ze względu na podniosły charakter wydarzenia oraz duże zainteresowanie prosimy zaplanować przyjazd odpowiednio wcześniej.

 

Miejsce koncertu
Teren imprezy biletowanej znajduje się na Ostrowie Tumskim od Mostu Bolesława Chrobrego wzdłuż ulicy Panny Marii. Osoby, które zakupiły wejściówki poprzez portal eBilet.pl oraz dysponują zaproszeniami na koncert, kierują się do sektorów siedzących. Wejście znajduje się od ulicy Ostrów Tumski, a następnie prosimy o kierowanie się wzdłuż  ulicy Panny Marii, w kierunku sceny. Dla osób, które odebrały bezpłatne wejściówki przeznaczony jest sektor z miejscami stojącymi. Wejście na ten teren znajduje się od strony Mostu Bolesława Chrobrego.


Ważne! Osoby, które posiadają bezpłatne wejściówki do sektora stojącego nie mogą wnosić własnych  krzesełek lub innych podobnych rzeczy.

 

 

Zakup biletów w dniu koncertu
Wydarzenie jest w całości wyprzedane. Nie będzie możliwości zakupu biletów w dniu koncertu.

 

Gastronomia na koncercie
Na terenie imprezy masowej będą dostępne punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić przekąski oraz napoje.

 

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie. Nie można również wnosić krzesełek oraz wszelkich zestawów piknikowych.

 

Aparaty fotograficzne
Zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Na teren imprezy masowej można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

 

Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu Il Divo czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się w pobliżu sceny. Dodatkowo zorganizowane zostaną punkty mobilne.

 

Galeria