30 stycznia 2013

"Love Changes Everything" to utwór, który już wkrótce będzie można usłyszeć w wykonaniu zespołu IL Divo. Muzycy tej grupy przyjęli zaproszenie Michaela Balla, znanego brytyjskiego aktora musicalowego i nagrali wspólnie piosenkę na potrzeby jego nowej płyty.

Obie strony są bardzo zadowolone ze współpracy. Utwór powinien ujrzeć światło dzienne w najbliższym czasie. Być może, będzie można go usłyszeć także w trakcie koncertu zespołu w Polsce, który odbędzie się już 15 marca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. 
Na koncert w Polsce, podobnie jak i na całą wiosenną trasę koncertową, zespół IL DIVO przygotowuje specjalny program. Wiadomo już, że znajdzie się w nim kilka nowych utworów. Być może także “Love Changes Everything” – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu IL Divo w hali ERGO ARENA. 
 
Muzycy IL Divo i Michael Ball nie mają wątpliwości, że wspólne wykonanie "Love Changes Everything" okaże się wielkim sukcesem i zyska dużą popularność.  – Miło mi poinformować, że wraz z naszym przyjacielem Michaelem zrobiliśmy to. Nagraliśmy wspólnie utwór "Love Changes Everything" i brzmi to naprawdę niesamowicie! To było coś wspaniałego, że mogłem nagrywać wspólnie z jednym z moich ulubionych aktorów musicalowych – powiedział Carlos Marin z IL Divo. – Współpraca z chłopakami z IL Divo była wielką przyjemnością. Spędziliśmy naprawdę fajny czas razem w studio, nagrywając "Love Changes Everything" – dodał z kolei Michael Ball.
 
Zespół IL Divo do Polski przyjedzie już 15 marca. Cały czas można nabywać bilety na koncert, który odbędzie się w hali ERGO ARENA. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl oraz w sklepach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.