22 listopada 2012

Na nowej płycie grupy Il Divo, która 15 marca 2013 roku wystąpi w ERGO ARENIE, oprócz największych dotychczasowych hitów znajdą się także nowe utwory. To największe hity światowej muzyki, których z całą pewnością nie zabraknie również w trakcie drugiego koncertu zespołu w naszym kraju. Marcowy koncert Il Divo w ERGO ARENIE zapowiada się więc wyjątkowo ekscytująco.

27 listopada do sprzedaży trafi nowy album grupy Il Divo zatytułowany "Il Divo's Greatest Hits". Na płycie, poza największymi hitami grupy, znajdą się również nowe utwory. Płyta ma być podsumowaniem dziewięciu lat sukcesów międzynarodowej grupy wokalnej. – Jestem dumny z tej płyty – mówi Carlos Marin, członek zespołu. – Kocham każdy jeden utwór, który jest na tej płycie. Dlaczego? Przypomina mi o tym, co wspólnie przez cały ten czas udało nam się osiągnąć. Jesteśmy razem już przez tak wiele lat, cały czas robimy to, co robimy, sprzedając w dalszym ciągu tak wiele płyt i grając niesamowitą liczbę koncertów. Najważniejsze jednak, że wspólnie tworzymy świetną muzykę dla naszych fanów. To coś wspaniałego. IL Divo to miłość mojego życia – dodaje.
 
Wielkimi hitami z całą pewnością okażą się nowe utwory, które znajdą się na płycie „Il Divo Greatest Hits”. To piosenki, które od wielu lat są uznawane za największe przeboje muzyki popularnej. Pierwszym z nich będzie „My Hearth Will Go On”, który znany jest jako wielki hit Celine Dion. Piosenka była i jest kojarzona przede wszystkim ze znanym na całym świecie filmem „Titanic”. Drugim nowym utworem będzie „Can`t Help Fallling in Love”, zaaranżowany przez Elvisa Presleya, a ostatnio wykonywany między innymi przez Andrea Bocellego. Kolejnym wielkim hitem światowej muzyki, który znajdzie się na najnowszej płycie IL Divo, jest „I Will Always Love You” Whitney Houston. Piosenka jest doskonale znana z kultowego filmu „Bodyguard”. Czwartą nową aranżacją będzie utwór „Alone” grupy „Heart”.
 
Wszystkie nowe piosenki doskonale wpisują się w styl muzyczny grupy IL Divo. To romantyczne ballady, które wykonane w operowym stylu, brzmią w sposób niepowtarzalny. Z całą pewnością nie zabraknie ich w trakcie marcowego koncertu, w trakcie którego IL Divo zaprezentuje nowy program, występując wspólnie z Katherine Jenkins.
 
Bilety na koncert Il Divo w ERGO/ARENIE można nabywać poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Eventim (między innymi: EMPIK, MEDIA MARKT).