22 września 2014
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu IL DIVO w hali Atlas Arena w Łodzi. 
 
Otwarcie bram 
 
Otwarcie bram hali Atlas Arena nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:30. Czynne będą wejścia numer: 1,2,3,12,14,16,25. Koncert IL DIVO rozpocznie się ok. godziny 20:00.
 
Parkingi przy hali
 
Parking przed halą jest w stanie pomieścić ok. 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, Parking przy pętli autobusów (skrzyżowanie al. Włókniarzy/ul. Karolewskiej), ogrodzony parking przy „starych kasach” PKP na Al. Unii Lubelskiej, parking przed Aquaparkiem FALA, zatoka przy Al. Unii Lubelskiej (od stadionu do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe przy al. Unii Lubelskiej (od „starych kas” PKP do ul. Konstantynowskiej), autokary – miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od ul. Konstantynowskiej do ul. Srebrzyńskiej).
 
Dojazd
 
Port Lotniczy im. Wł. Reymonta (3,5 km), PKP Dworzec Łódź Kaliska (200 m), PKS, MPK -zwiększona częstotliwość kursowania przed i po koncercie.
 
Zakup biletów w dniu koncertu
 
Będzie możliwość zakupienia biletów w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 10:00.
 
Osoby niepełnosprawne
 
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku wchodzą na sektor wejściem nr 1. Dla osób niepełnosprawnych są wydzielone specjalne miejsca parkingowe na terenie Atlas Areny. Parkingowi kierują właściwie oznakowane samochody na miejsca dla osób niepełnosprawnych. Podstawą do skorzystania z miejsca  jest ważna legitymacja osoby niepełnosprawnej oraz odpowiednio oznakowany samochód.
 
Gastronomia na koncercie
 
Podczas koncertu będą uruchomione punkty gastronomiczne. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na hale. 
 
Palenie papierosów na koncercie 
 
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (za sektorem W-A). Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione. 
 
Czego nie można wnosić na koncert
 
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, perfum, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne 
 
Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręcanymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.
 
Punkty medyczne 
 
Podczas trwania koncertu IL DIVO w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na parterze pomiędzy sektorem U i A oraz dodatkowe punkty mobilne. 
 
Bankomaty
 
Najbliższy bankomat znajduje się na dworcu Łódź Kaliska oraz w sklepie Carrefour przy al. Bandurskiego. 
 
Szatnia
 
Podczas koncertu będą otwarte szatnie. Szatnia będzie odpłatna (2 zł, od rzeczy), prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.
 
Gadżety 
 
Organizatorzy przygotują stoisko z oficjalnymi gadżetami zespołu IL DIVO. Będzie można zakupić w nich m.in.: koszulki,  kubki, plakaty, breloki. UWAGA! W punktach sprzedaży gadżetów będzie można płacić jedynie GOTÓWKĄ.