21 lutego 2018

Brytyjski artysta właśnie wyrusza w trasę koncertową, aby podzielić się z fanami swoją najnowszą płytą „The Afterlove”! James Blunt jedzie najpierw do Ameryki Południowej, aby 22 lutego, dokładnie w swoje 44. urodziny wystąpić na pierwszym koncercie w Montevideo! 12 maja Brytyjczyk pojawi się w Warszawie.

 

James Blunt poważnie podszedł do promocji swojego nowego albumu „The Afterlove”. Zarówno na facebooku, jak i instagramie artysta pokazuje swoje przygotowania do trasy! Podróż Brytyjczyka zapowiada się imponująco, więc zapewne nie będzie on w stanie pokonać jej….na hulajnodze, jak żartobliwie sugerowali fani na jego profilach w mediach społecznościowych. Gdy ten wrzucił filmik z jednośladem, zaczęli dopytywać czy już wyruszył na nim w trasę na wyczekiwane koncerty!

 

James powita fanów Ameryce Południowej koncertem w Montevideo, w Urugwaju. Co ciekawe, wstąpi dokładnie w dniu swoich 44. urodzin! Ten fakt również zauważył na swoim profilu. Następnie artysta zaśpiewa w Brazylii, a dwukrotnie – w Argentynie i Chile. Potem opuści ten kontynent, by pojawić się w Nowej Zelandii, tam też zagra dwa razy. Z kolei w Australii wystąpi  aż siedmiokrotnie! Dwa z tych koncertów są już w tej chwili kompletnie wyprzedane!

 

 

Czy po takiej wyprawie będzie potrzebna artyście przerwa? Ależ skąd! Prosto z Australii w zawrotnym tempie James Blunt wyląduje w Azji, gdzie zagra dla publiczności w Singapurze, Malezji, Bangkoku, Hongkongu, Tajwanie i trzykrotnie w Chinach! Stamtąd z kolei już tylko rzut beretem do… Indii! Podróż po tej części świata zakończy 9 kwietnia.

 

Miesiąc później Blunt zamierza odbyć szalony romans z Europą, gdzie trasa jest równie intensywna! Po jednym koncercie Brytyjczyk da na Węgrzech, Słowacji, Litwie, Łotwie, w Estonii, Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Gruzji i Hiszpanii. Po dwa występy zaplanowano we Francji, Rosji i Austrii, oraz po cztery w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii! Zdecydowanie najwięcej fanów na świecie James Blunt ma w… Niemczech! Tam przewidzianych jest aż 12 koncertów! W Europie artysta zagości najdłużej. Rozpocznie występy w maju, aby tegoroczne tournée zakończyć we wrześniu. W sumie w ciągu pół roku James Blunt wraz ze swoim zespołem zamierzają dać… 61 koncertów! To naprawdę ambitna lista!

 

Muzyk na swoim instagramie chętnie dzieli się z fanami swoimi przygotowaniami do trasy koncertowej publikując zdjęcia z prób. Na reakcję nie trzeba było długo czekać! Kilka minut po zamieszczeniu relacji, posypały się setki komentarzy, a zdjęcia zebrały ponad 20 tysięcy polubień! Fani z całego świata wciąż dają o sobie znać i wyczekują koncertu Jamesa. Pod postem wśród setek komentarzy, oprócz wyznań miłości, czytamy również:

 

– Do zobaczenia w przyszłą niedzielę, moja miłości!
– Czekamy na was chłopaki! Do zobaczenia w Urugwaju!
– Czekamy na koncert!

 

Polska również czeka na Jamesa Blunta. Koncert odbędzie się w COS Torwar w Warszawie już 12 maja. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony: bilety.imprezy.prestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 

 

 

Galeria