22 marca 2013

Honey, czyli Honorata Skarbek wystąpi jako support przed pierwszym polskim koncertem Justina Biebera, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek w hali Atlas Arena. Piosenkarka będzie śpiewać przez około pół godziny. Po jej występie na scenie pojawi się Kanadyjczyk.

Honey to laureatka internautów na festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie. Zdobyła również nagrodę Viva Comet 2012 za debiut roku. Pierwszy album wydała 28 marca 2011 roku. Promowały go takie utwory jak "No One", "Runaway" czy "Sabotaż", które przyniosły jej bardzo dużą popularność. – Wystarczy powiedzieć, że ostatni z tych utworów ma obecnie prawie 3 miliony wyświetleń na portalu YouTube – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Justina Biebera w Łodzi.
 
Piosenkarka będzie śpiewać przez około pół godziny. Zaprezentuje w tym czasie swoje największe przeboje, a na scenie pojawi się w asyście tancerzy. Jej występ rozpocznie się o godzinie 18:30. – Pierwotnie o support miał zadbać management Justina Biebera, ale ostatecznie to my zostaliśmy poproszeni o znalezienie wykonawcy, który rozgrzeje publiczność przed występem gwiazdy wieczoru – wyjaśnia Janusz Stefański z Prestige MJM.
 
Koncert Justina Biebera odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 25 marca, w hali Atlas Arena. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.