29 marca 2017

Zespół Evanescence, który usłyszymy już 20 czerwca w warszawskiej hali Torwar, jest uwielbiany nie tylko w Polsce! Twórczość Amy Lee docenili filmowcy oraz producenci telewizyjni na całym świecie, a Hollywood ją wręcz ubóstwia!

 

Amy Lee zaskoczyła wszystkich wydając singiel „Speak to Me”, który promować będzie film Voice From The Stone. Film powstał na podstawie włoskiej powieści "Le Voce Della Pietra" Silvio Raffo. W główną rolę wciela się Emilia Clarke, grająca pielęgniarkę Verenę. Zostaje ona przydzielona do młodego chłopca – Jakuba, który przestał mówić gdy przedwcześnie zmarła jego matka. Zamieszkując z nim i ojcem w wiejskiej posiadłości odkrywa, że Jakub jest nawiedzany przez złowrogie siły, uwięzione wewnątrz murów starego domu. By uwolnić chłopca będzie musiała zmierzyć się z ciemnymi mocami.

 

 

Warto zaznaczyć, że również utwory skomponowane wraz z całym zespołem były wykorzystywane w programach telewizyjnych m.in. takich jak: Lorraine, So You Think, You Can Dance, Dancing with the Stars, Conan, The Tonight Show with Jay Leno oraz Dancing on Ice.
– Można wysnuć stwierdzenie, że twórczość Evanescence nadaje się również do tańca i nie tylko tego pod sceną, lecz również sprawdza się podczas najróżniejszych imprez tanecznych, o czym najlepiej świadczy wykorzystanie piosenek tego legendarnego zespołu w programach rozrywkowych typu Dancing with the Star – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

 

Jednak twórczość Evanescence zagościła również na dużym ekranie i ubarwiła największe kasowe produkcje – Paranormal Activity 2, The Tudors, Underworld: Awakeking, Daredevil, Elektra oraz Smallville.

 

Zespół jest aktualnie w studiu, gdzie pracuje nad nową płytą. Jej premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

 

Evanescence wystąpi w warszawskim Torwarze 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP. Więcej informacji na portalu www.prestigemjm.com