30 stycznia 2020

Chorwacki przystojniak o brązowych oczach i zniewalającym uśmiechu wypoczywa na Malediwach. W podróż zabrał wiolonczelę, którą traktuje niemal jak partnerkę! HAUSER chętnie dzieli się zdjęciami i materiałami wideo z rajskiej wyspy Joali, a polskie fanki nie szczędzą mu komentarzy na profilach społecznościowych artysty.

 

 

HAUSER, czyli połowa duetu 2Cellos, od początku swojej kariery uważany był za niezwykle przystojnego mężczyznę. To tak naprawdę on „robił robotę” w tym zespole: z szelmowskim uśmiechem czarował damską część publiczność, a jednocześnie z niespożytą energią dawał upust emocjom, skacząc i biegając po scenie. To połączenie zawsze wywoływało uwielbienie pań. Nagrania wiolonczelisty wrzucane do sieci notują miliony wyświetleń oraz setki tysięcy komentarzy. Co ciekawe, prym w nich wiodą polskie fanki wiolonczelisty, o czym świadczą swojsko imiona i nazwiska na profilach społecznościowych artysty. Wszystkie bez wyjątku są zachwycone przystojniakiem.

 

HAUSER oprócz wypoczynku regularnie dodaje krótkie filmiki grając na pomoście z lazurem wody w tle albo na plaży, stawiając wiolonczelę tak, aby fale podmywały rozkładana nóżkę. Innym razem siedząc na łóżku w sypialni gra romantyczną wersje standardu „Perhaps, perhaps, perhaps”. Albo po prostu nagrywa filmik z wiolonczelą zajmującą sam środek łóżka! Muzyk ma fanki na całym świecie, które również wypoczywają tam, gdzie on i obecność idola na rajskiej wyspie nie uszła ich uwadze. Na oficjalnym profilu artysty pojawiły się zdjęcia HAUSERA z wielbicielkami również spędzającymi wakacje na Malediwach.  Jeżeli można sobie wyobrazić raj, jako niewielką wyspę w otoczeniu palm kokosowych i błękitnej laguny, jest to wymarzone miejsce nie tylko do wypoczynku, ale także do promowania… siebie samego. 

 

HAUSER wie, jak zapracować na swój własny sukces. Już 7 lutego ukaże się jego solowy album pt. „Classic” zawierający 16 utworów z najpiękniejszymi romantycznymi melodiami. Artysty posłuchamy także na żywo, już 26 października w hali COS Torwar. Towarzyszyć mu będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Bilety na wydarzenie są do nabycia za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.