16 lutego 2017

Na rynku jest już dostępny niesamowity album – biografia jednego z najlepszych DJ-ów świata Hardwella. W maju będzie go zaś można zobaczyć na żywo podczas koncertu w krakowskiej hali Tauron Arena.

 

„Najpopularniejszy DJ świata” to tytuł, wyróżnienie, nagroda. Jednak otrzymanie tej nagrody niesamowicie podniosło poprzeczkę dla Robberta. Przez lata podczas których miałem możliwość podróżować z nim, stało się dla mnie jasne, że zdobycie tego tytuły nie było jego ostatecznym celem – ale zaledwie początkiem czegoś znacznie większego – wspomina Joep van Aert, główny fotograf i twórca albumu 2 Years As One. Publikacja trafiła niedawno do sprzedaży i składa się ze zbioru niesamowitych zdjęć z tras koncertowych, podróży, ujęć zakulisowych i spotkań z fanami, które unaoczniają drogę jaką pokonał Hardwell przez ostatnie lata aby dotrzeć do momentu, w którym znajduje się obecnie.

 

 

Dzięki wyjątkowej pracy niezwykle utalentowanego Joepa van Aerta, prywatnego fotografa Hardwella, album otwiera okno do prawdziwego życia holenderskiego DJ-a, które ukazuje drogę z rodzinnej Bredy ku światowym scenom. Publikacja pozwala fanom Hardwella wyruszyć w podróż i podążać za swoim idolem przyglądając się jego prawdziwej ścieżce, życiu na walizkach, spotkaniach z fanami, wolnych chwilach spędzanych z rodziną i przyjaciółmi. Album idealnie pokazuje dwa wcielenia Robberta, prywatne oraz Alter Ego – Hardwell.

 

– Rynek muzyczny zaobserwował wzrastający trend wśród DJ-ów, jakim są liczne publikacje pokazujące prawdziwy obraz ich ścieżki kariery. Nasz niedawny gość – Martin Garrix swoją biografię tworzy w formie odcinkowej, umieszczając serię nagrań na swoim kanale na You Tubie „The Martin Garrix Show”, które świetnie pokazują wszystkie elementy jego pracy. Hardwell natomiast wydał swoją biografię w formie ilustrowanej, która zachęca odbiorcę do wspólnej podróży i za pomocną ciekawych zdjęć pokazuje jego karierę „od kuchni”. Bardzo łatwo zauważyć, że pomimo dbania o prywatność, ci młodzi twórcy pragną nie być anonimowi. Prócz setów chcą pokazać swojej publiczności kim są poza konsolą – zwraca uwagę Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Hardwell już niebawem pojawi się w Polsce aby zaprezentować swoją twórczość na koncercie w hali TAURON Arena Kraków 6 maja 2017. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Koncert artysty poprzedzi DJ-set Kill The Buzz. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz sieci salonów Empik na terenie całego kraju.