15 marca 2017

Rocznie odwiedza niezliczone ilości miast, występuje dla publiczności z całego świata, jest gościem największych i najbardziej popularnych miejsc koncertowych. Wypełnia je zawsze po brzegi. Hardwell – bo o nim mowa – tym razem postawił na halę TAURON Arena Kraków.

 

Są małe i duże, przystosowane dla setek, a najczęściej tysięcy widzów. Należą do fundamentów branży muzycznej, przez którą okrzyknięto je ikonami – najbardziej atrakcyjne i popularne miejsca koncertowe na całym świecie. Które z nich najchętniej wybierają artyści? Każdy ma swój wymarzony cel, do którego dąży: jedni pragną zagrać na największych festiwalach, inni celują w konkretne punkty na mapach świata, gdzie znajdują się najbardziej okazałe hale i amfiteatry. Jedną z ikon muzycznych, na której zagrały i wciąż występują legendy, jest znajdująca się w centrum Nowego Jorku hala „Madison Square Garden”, zwana też „SCG” lub po prostu „The Garden”.  Jest to nie tylko jedna z najpopularniejszych hal, ale również jedna z najdroższych. To tam od wczesnych dni swojej muzycznej kariery pragnął zagrać Hardwell. Udało mu się! Spełnił swoje marzenie w 2014 roku. Fani DJ’a wypełnili po brzegi jej wnętrza dając niesamowitą energię na zakończenie ówczesnej trasy I Am Hardwell. Sam artysta uważa ten koncert za jednej z najważniejszych w swoim życiu, czemu poświęcił znaczący fragment w swojej ilustrowanej biografii.

 

Coraz częściej na mapie muzycznych wydarzeń pojawia się hala TAURON Arena Kraków. Przyjeżdżają do niej największe gwiazdy, wśród nich również DJ'e. Hardwell w tym roku także postawił na Kraków! Po spektakularnym show z udziałem Martina Garrixa, fani muzyki klubowej doskonale wiedzą, czego można się spodziewać, wybierając koncert właśnie w tym miejscu!

 

– O atrakcyjności TAURON Areny Kraków świadczą na pewno liczby. W ostatnim roku w naszej hali odbyło się 46 imprez, a sama Arena była obiektem najmu przez ponad 150 dni kalendarzowych. TAK – to absolutna europejska czołówka na rynku hal widowiskowo-sportowych. Pod względem rozmiarów ustępujemy jedynie londyńskiej O2 Arenie. Natomiast jeśli chodzi o infrastrukturę, można śmiało powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na zorganizowanie każdej imprezy. W zeszłym roku byliśmy świadkami premier zupełnie nowych produkcji. Jednym z nich był koncert topowego DJ'a Martina Garrixa, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Bez wątpienia był to jeden z pięciu najlepszych koncertów, jakie odbyły się w TAK w 2016, a energią, jaka udzieliła się widzom, można by obdzielić kilka innych koncertów. Z tym większą niecierpliwością czekamy na kolejnego DJ'a, który przyjedzie do nas z Agencją Prestige MJM 6 maja tego roku. Mowa tu oczywiście o HARDWELL-u – przekonuje Robert Gawęda, główny specjalista ds. obsługi imprez, TAURON Arena Kraków.

 

Hardwell pojawi się w Polsce w hali TAURON Arena Kraków 6 maja 2017 roku. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Koncert artysty poprzedzi DJ-set Kill The Buzz. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony prestigemjm.com i eBilet.pl oraz sieci salonów Empik na terenie całego kraju.