18 stycznia 2017

Jeden z najlepszych DJ-ów świata – Hardwell – w wyjątkowy sposób celebrował swoje urodziny. Udostępnił bowiem za darmo utwór „Party Till The Daylight”. Czy usłyszymy go na żywo 6 maja w hali TAURON Arena Kraków?

 

Rok 2016 był dla holenderskiego DJ-a niezwykle pracowity oraz pełny sukcesów, okraszony elektryzującymi setami „Electric Daisy Carnival and Electric Zoo: Wild Island”. Dodatkowo Hardwell, Nowy Rok rozpoczął w niezwykły sposób pozwalając fanom pobrać za darmo długo wyczekiwany hit „Party Till the Daylight”, a tym samym rozpoczął świętowanie swoich urodzin.

 

– Najnowszy utwór Hardwella, a zarazem kolejny, jak zwykło się mówić o tym gatunku – EDM’owy killer prosto z wytwórni Revealed, zdaje się trzymać nurt charakterystyczny dla tej wytwórni.  Mocny, bassowy motyw, który tym razem dominuje. Dużo przestrzeni oraz znakomite budowanie napięcia. Można ulec wrażeniu, że utwór jest inspirowany brytyjskimi brzmieniami. Krótko mówiąc: porządna robota łącząca wpływy różnych gatunków. Idealna propozycja dla raczej festiwalowych, aniżeli klubowych scen. – ocenia utwór Tom Grandson.

 

 

Warto zaznaczyć, że fanów twórczości holenderskiego Dj-a z każdym dniem przybywa, a statystyki jakimi może się pochwalić są wręcz imponujące. 4,2 miliona obserwujących na Instagramie, 8,5 miliona osób śledzi jego profil na Facebooku'u, a łączne wyświetlenia jego utworów na oficjalnym kanale youtube przekroczyły już ponad pół miliarda.
– Nominacja do NRJ Music Adwards w kategorii najlepszy DJ, złota płyta za singiel „Spaceman”, miliony fanów na całym świecie, wypełnione po brzegi kluby oraz hale koncertowe, imponujące statystyki w social media, to wszystko świadczy o popularności tego gatunku myzycznego jak i twórczości Hardwella – twierdzi Mateusz Pawlicki  z agencji Prestige MJM.

 

Dodatkową okazją do hucznego świętowania urodzin był międzynarodowy sukces audycji radiowej „Hardwell on Air”, który stał się najczęściej słuchanym podcastem w świecie muzyki elektronicznej.

– Otrzymujemy sygnały od polskich fanów, że również oni wyczekują na kolejne podcasty oraz są wiernymi słuchaczami „Hardwell on Air”. Na pewno nie zawiodą oni swojego idola i tłumnie stawią się w hali TAURON Arena Kraków. – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM i dodaje – Czy usłyszymy „Party Till The Daylight” podczas polskiego show? To artysta decyduje o długości setu oraz setliście koncertowej. Mamy jednak nadzieję, że to nastąpi.

 

 

Hardwell wystąpi w hali TAURON Arena Kraków 6 maja 2017 roku. Koncert artysty poprzedzi DJ-set Kill The Buzz. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.