Gwiazdy w Gdańsku. Felix Jaehn dołącza do Avicii’ego i Modestep

4 kwietnia 2016

Niemiecki DJ i producent muzyczny Felix Jaehn to kolejna gwiazda festiwalu Music Power Explosion, który odbędzie się 15 lipca w Gdańsku. Występ autora wakacyjnego hitu "Ain’t Nobody (Loves Me Better)” uzupełni line-up imprezy, w ramach której zagrają między innymi: Avicii oraz Modestep (dj-set). Jedna z największych tegorocznych imprez muzyki klubowej w Polsce odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk. Sponsorem wydarzenia będzie marka T-Mobile Polska.

 

Nazwisko Felixa Jaehna od kilku sezonów znane jest wszystkim fanom muzyki house na całym świecie. W sierpniu 2013 roku artysta wydał swój debiutancki singiel, zatytułowany "Sommer am Meer". Prawdziwy rozgłos, pochodzący z Hamburga Jaehn, zyskał jednak dzięki remiksowi utworu "Cheerleader", autorstwa jamajskiego wokalisty OMI. Piosenka stała się międzynarodowym hitem na całym świecie, w tym m.in. w Niemczech, Austrii, Irlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. W marcu 2015 roku producent wydał kolejny singiel – "Dance With Me', a w kwietniu tego samego roku światło dzienne ujrzał remix do utworu "Ain't Nobody", autorstwa formacji Rufus and Chaka Khan. To właśnie przebój "Ain't Nobody (Loves Me Better)", w którym gościnnie zaśpiewała Jasmine Thompson, wyniósł Felixa Jaehna na szczyty międzynarodowych list przebojów. Popularny twórca ma na swoim koncie także inne przeboje (np. „Book Of Love”) oraz występy na wielu prestiżowych festiwalach, w tym m.in: Daydream Festival 2015, Lollapalooza Berlin 2015,ParookaVille Festival 2015, Airbeat One Festival 2015, Ultra Music Festival 2016 oraz Osterhammer Lübeck 2016.

 

 

– Niespełna 22-letni artysta od kilku sezonów święci triumfy na scenach największych międzynarodowych klubów i dyskotek, a także zachwyca występami na żywo w największych miastach Europy. Od jakiegoś czasu wykonawca utrzymuje się także w czołówkach iTunes Polska i Spotify Polska. Popularność twórczości Felixa Jaehna w naszym kraju była dla nas jasnym sygnałem, że to właśnie ten artysta powinien pojawić się na scenie Music Power Explosion. Nie mamy wątpliwości, że będzie to doskonałe uzupełnienie dotychczas ogłoszonych występów grupy Modestep (dj-set) oraz Avicii'ego – ocenia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator zorganizuje wydarzenie.

 

Występ Tima Berglinga, jak naprawdę nazywa się Avicii, to bez wątpienia wydarzenie, na które już teraz czekają dziesiątki tysięcy fanów w naszym kraju. Zagra on bowiem w Polsce po raz pierwszy i zarazem ostatni (niedawno ogłosił zakończenie występów na żywo). Avicii wspólnie z Felixem Jaehnem oraz Modestep stworzą bez wątpienia niezapomniane widowisko muzyczne na Stadionie Energa w Gdańsku. Wielkim przebojom w ich wykonaniu towarzyszyć będzie imponująca oprawa wizualno-dźwiękowa oraz szereg dodatkowych atrakcji. Wszystko odbywać się będzie na gigantycznej scenie.


Oprócz wymienionych artystów publiczności w Gdańsku zaprezentują się również: Mafia Mike, Widenski oraz Warson. Tym samym 15 lipca na gdańskim stadionie od godziny 18:00 aż do późnych godzin nocnych trwać będzie niepowtarzalna zabawa.

 


Głównym sponsorem festiwalu będzie marka T-Mobile Polska, która swoje zaangażowanie w festiwal realizować będzie m.in. poprzez markę T- Mobile Electronic Beats – międzynarodową platformę lifestylową, wokół której gromadzą się społeczności młodych, otwartych i dynamicznych ludzi. Pod szyldem EB odbywają się, m.in., cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne oraz realizowane są rozliczne projekty związane z promocją awangardowych twórców i projektów. Od tego roku program T-Mobile Electronic Beats mocniej niż dotychczas zaistnieje także na polskim rynku, a festiwal Music Power Explosion będzie jednym z głównych jego punktów.


Wydarzenie Music Power Explosion z udziałem Avicii'ego, Felixa Jaehn’a, Modestep DJ-set, Mafia Mike, Widenskiego oraz Warsona odbędzie się 15 lipca 2016 roku. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. 

 

 

Galeria